SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Zamów z Orange” - dostęp do multimediów w internecie od Orange

Orange Polska udostępnił swoim klientom usługę „Zamów z Orange”, która umożliwia dostęp do płatnych treści cyfrowych i elektronicznych w wybranych serwisach internetowych bez konieczności używania kart kredytowych, wykonywania przelewów czy SMS-ów o podwyższonej opłacie.

Article

Usługa dostępowa „Zamów z Orange” pozwala na uzyskanie dostępu do treści cyfrowych, czyli filmów, muzyki, gier, dzwonków, aplikacji oraz e-booków i audiobooków, a także prenumeraty czasopism i wydawnictw, oferowanych w internecie oraz aplikacjach mobilnych.

„Zamów z Orange” działa w oparciu o mechanizm „direct billing” - jest narzędziem zamawiania dostępu do płatnych treści cyfrowych oferowanych w internecie przy wykorzystaniu urządzeń cyfrowych. Skorzystanie z usługi i uzyskanie dostępu do treści cyfrowych oznacza, że klient nie musi uiszczać dodatkowej opłaty związanej z obsługą zamówienia i płatności. Opłata za zamówione treści jest pobierana po udostepnieniu ich klientowi. W przypadku klientów Orange, którzy skorzystają z dostępu za pomocą usługi „Zamów z Orange”, oznacza to, że opłata za zamówione treści będzie uiszczana razem z rachunkiem za abonament telefoniczny, a w przypadku gdy korzystają z telefonu na kartę - zostanie pobrana ze środków zgromadzonych na koncie głównym użytkownika.

Z usługi „Zamów z Orange” można korzystać za pomocą telefonu komórkowego, tabletu i komputera. Obecnie jest ona dostępna w wybranych serwisach internetowych oraz aplikacjach, a ich liczba ma sukcesywnie się zwiększać. Aby skorzystać z usługi, należy wybrać jako metodę zamawiania „Zamów z Orange”. Po przejściu poprawnej weryfikacji i autoryzacji numeru abonenckiego, do którego zostanie przypisane zamówienie, klient otrzyma potwierdzenie SMS i uzyska dostęp do zamówionej treści.

Usługa umożliwia jednorazowe lub cykliczne nabywanie dostępu do treści cyfrowych. W przypadku dostępu cyklicznego klient jest każdorazowo informowany o przedłużeniu cyklu za pomocą wiadomości SMS, która zawiera również informację o sposobie dezaktywacji usługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Zamów z Orange” - dostęp do multimediów w internecie od Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl