SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zaprojektuj logo na mistrzostwa

Rusza konkurs na zaprojektowanie oficjalnego logo Mistrzostw Europy w Pływaniu, które w 2011 roku odbędą się w Szczecinie. Do wygrania jest ponad 4 tys. euro.

Konkurs ma charakter otwarty, a uczestnikami mogą być osoby, które ukończyły 20 lat. Projekt logo może być opracowany indywidualnie lub zespołowo. Celem jest pozyskanie jak najlepszej koncepcji znaku graficznego, która stanowić będzie podstawę do stworzenia systemu identyfikacji Mistrzostw Europy w Pływaniu w Szczecinie w 2011 roku.

Prace można nadsyłać przez cały okres prowadzenia konkursu na adres: Gmina Miasto Szczecin - Biuro Promocji i Informacji, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin. Termin mija 19 października 2010 roku o godzinie 12:00 (decyduje data wpłynięcia korespondencji do siedziby organizatora). Dwa dni później oceny i wyboru zwycięskiej pracy dokona jury konkursu.

Wszelkie informacje na temat konkursu, w tym informacje techniczne, porady i odpowiedzi na pytania uczestników, dostępne będą na stronie internetowej www.szczecin.eu/konkurs.

Autor zwycięskiego projektu logo otrzyma nagrodę, którą jest zaproszenie do negocjacji w celu zawarcia umowy na pozyskanie praw do projektu logo za kwotę 2011 euro, a także na opracowanie księgi znaku Mistrzostw Europy w Pływaniu Szczecin 2011 za kwotę 2050 euro. Zwycięska praca zostanie też rekomendowana przez jury konkursu jako oficjalne logo mistrzostw.

Nadesłane prace zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w galerii portalu www.szczecin.eu oraz na wystawie plenerowej w przestrzeni miasta Szczecin.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zaprojektuj logo na mistrzostwa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl