SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Zapytaj adwokata” w kampanii Naczelnej Rady Adwokackiej

Naczelna Rada Adwokacka zaczęła kampanię edukacyjną pod hasłem „Zapytaj adwokata” podkreślającą dostępność i znaczenie usług prawnych. Akcję przygotowała agencja Albedo Marketing.

Akcja wynika z faktu, że tylko 8 proc. Polaków korzysta z porad prawnych przed podjęciem ważnej decyzji majątkowej, np. kupnem mieszkania czy samochodu. - Z badań wynika, że Polacy zwracają się po pomoc do adwokatów, gdy dotknęły ich już skutki błędnych decyzji, wynikających z niezrozumienia zapisów umowy. Nie stosują zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Chcemy to zmienić, uświadamiając społeczeństwu, że dostęp do porady prawnej jest łatwy i o wiele bardziej ekonomiczny, niż to się powszechnie wydaje - mówi koordynatorka kampanii, adwokat Anisa Gnacikowska z komisji wizerunku zewnętrznego i ochrony prawnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Kampania jest skierowana do osób w wieku od 25 do 65 lat, które nie spełniają kryteriów nieodpłatnej pomocy prawnej

Działania reklamowe zaczęły się 4 kwietnia i potrwają do końca maja br. Obejmują radio (Radio ZET), prasę („Tygodnik Powszechny”, „Newsweek Polska”, „Metro”, „W Sieci”, „Super Express”), internet (reklamy i strona Zapytajadwokata.pl z podstawowymi informacjami prawnymi i wyszukiwarką adwokatów), outdoor (billboardy i plakaty w średnich i dużych miastach) oraz sądy i kancelarie prawne (ulotki i plakaty).

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja Albedo Marketing.

Dołącz do dyskusji: „Zapytaj adwokata” w kampanii Naczelnej Rady Adwokackiej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja2016+
To banda naciągaczy która na koniec załatwiła sobie podwyżki opłat o 100 procent na koniec rządów impe rojalistycznych nareszcie jedyna Polska partia PiS w sposób sprawiedliwy osadza złodziejska kastę i oczekuje od PiS-u ze przez najbliższe 4 lata przywróci polskość .imperialisci precz z łapami od polski a platformie i nowoczesnej radzę milczeć wręcz na urlop 4 letni na Krym i do Izraela do lopaty
odpowiedź