SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zarząd PTK Centertel na kolejne 3 lata

Rada Nadzorca PTK Centertel pozytywnie oceniła efekty działań Spółki

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel (w marcu br.) omówiono wyniki finansowe i operacyjne osiągnięte przez Spółkę w ub. r.

Rada Nadzorcza bardzo pozytywnie oceniła efekty działalności PTK Centertel i jej Zarządu w 2003 r. oraz wyraziła podziękowanie Członkom Zarządu PTK Centertel za ich zaangażowanie w efektywną pracę na rzecz Spółki oraz zdecydowała o przedłużeniu kadencji Zarządu PTK Centertel w tym składzie o kolejne 3 lata.

Zarząd PTK Centertel stanowią: Sławomir Skrodzki - Prezes Zarządu, Jean-Marc Vignolles - Wiceprezes Zarządu, Jacek Murawski - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy.

Rada Nadzorcza PTK Centertel wyraziła przekonanie, że Zarząd PTK Centertel w obecnym składzie jest w stanie zrealizować stawiane przed Spółką ambitne cele, m.in. dalszego umacniania pozycji rynkowej na polskim rynku telefonii komórkowej, w ciągu najbliższych lat.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zarząd PTK Centertel na kolejne 3 lata

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl