SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zarządzanie projektami inaczej

Firma szkoleniowa Ernst & Young Academy of Business proponuje nową, unikalną na rynku formułę szkolenia "Zarządzanie Projektami"

Oprócz popularnego ujęcia procesowego, uczestnicy szkolenia mają teraz możliwość zapoznania się z interpersonalnymi aspektami zarządzania projektem.

Ernst & Young Academy of Business przygotowała usystematyzowany, praktyczny program składający się z trzech 2-dniowych modułów o rosnącym stopniu zaawansowania, prezentujących różne aspekty zarządzania projektem. Celem szkolenia jest nie tylko dostarczenie najnowszej wiedzy z dziedziny zarządzania projektami, ale przede wszystkim umożliwienie uczestnikom nabycia praktycznych umiejętności w tym zakresie. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, maksymalnie w 16-osobowych grupach, a blisko połowa czasu poświęcona jest na pracę nad planami własnych projektów zgłaszanych przez uczestników.

Podczas kursu przedstawiony jest przebieg modelowej i uniwersalnej procedury zarządzania projektem. Ponadto warsztaty obejmują m.in.: metody efektywnej organizacji pracy zespołu projektowego, a także zagadnienia związane z komunikacją międzyludzką w zarządzaniu projektami. Natomiast w ramach trzeciego modułu "Zaawansowane techniki" uczestnicy zapoznają się z najnowszą wiedzą w zakresie zarządzania projektem - metodą łańcucha krytycznego.

"Wyjątkowość naszego szkolenia polega na tym, że oprócz metodologicznego, przejrzystego podejścia do tematu prezentujemy również interpersonalne aspekty w zarządzaniu projektem. Naszym zdaniem, o powodzeniu projektu w dużej części decyduje bowiem umiejętne zarządzanie zespołami projektowymi, co jest sprawą równie oczywistą, co często bagatelizowaną przez osoby kierujące projektami." - powiedział Michał Chlebowski z Ernst & Young Academy of Business.

Swoją ofertę Ernst & Young Academy of Business kieruje do osób zaangażowanych w planowanie, realizację i monitorowanie przebiegu projektów w różnych dziedzinach oraz wszystkich zainteresowanych usprawnieniem sposobu zarządzania projektami w swojej firmie. Pierwszy cykl w nowej formule rozpoczął się w czerwcu br., a kolejna edycja rusza już w październiku. Program realizowany jest we współpracy z firmą Adastra.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zarządzanie projektami inaczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl