SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zawsze pełne konto w Erze

Era Tak Tak wraz z innymi operatorami telefonii komórkowej i firmą Euronet uruchomiły usługę elektronicznych uzupełnień pre-paid za pomocą terminali POS

Era Tak Tak wraz z innymi operatorami telefonii komórkowej i firmą Euronet uruchomiły usługę elektronicznych uzupełnień pre-paid za pomocą terminali POS (elektronicznych urządzeń obsługujących karty bankowe). Usługa "e-pay Łatwe Doładowania" za pomocą terminali to kolejne udogodnienie dla użytkowników telefonów na kartę, którzy do tej pory mogli elektronicznie uzupełnić konto w punktach sprzedaży operatorów, w bankomatach oraz za pomocą sms-ów lub intenetu.

Uzupełnienia elektroniczne pozwalają klientom na doładowanie kwotą od 10 do 500 zł. (tradycyjne uzupełnianie odbywa się za pomocą papierowych kuponów o nominałach 20, 50, 100, 150 zł).

W sieci Era Tak Tak elektroniczna forma uzupełniania konta premiowana jest wyższą liczbą dodatkowych sms-ów lub minut niż uzupełnienia o takiej samej wartości przeprowadzone z wykorzystaniem kuponów papierowych. Za maksymalną kwotę 500 zł klient otrzymuje 460 sms-ów lub 115 minut.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zawsze pełne konto w Erze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl