Były szef muzyczny Radia ZET i Jedynki wrócił do Polskiego Radia

Dziennikarz muzyczny Zbigniew Zegler wrócił do Polskiego Radia. - Zajmuje się muzyką w Polskim Radiu Kierowców - informuje Wirtualnemedia.pl Monika Kuś, rzeczniczka prasowa Polskiego Radia.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Były szef muzyczny Radia ZET i Jedynki wrócił do Polskiego Radia

Zegler z rozgłośnią rozstał się w 2022 r., gdy wygasła mu trzyletnia umowa, której Polskie Radio nie przedłużyło. Od stycznia 2019 roku pracował jako stały współpracownik redakcji muzycznej PR1. Prowadził piątkowe wydanie audycji "Muzyczna Jedynka" oraz poniedziałkowy program "Tu jest Muzyka" - z muzyką jazzową.

Wcześniej dziennikarz był związany z PR1 w latach 2012-2015 - był wówczas szefem muzycznym. Następnie pracował w Eurozecie. Tam w latach 2015-2017 był gospodarzem audycji „Koncert życzeń” w Radiu Zet Gold (obecnie to Meloradio). Od czerwca 2017 roku był dyrektorem muzycznym Radia ZET (zastąpił na stanowisku Joannę Sołtysiak). W październiku 2018 roku odszedł ze stacji za porozumieniem stron.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów