SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zdjęcia i wideo - najszybciej rosnąca kategoria aplikacji mobilnych

Użytkownicy urządzeń mobilnych przeznaczają średnio prawie cztery godziny w miesiącu na korzystanie z aplikacji należących do kategorii "zdjęcia i wideo".

Zdjęcia i wideo - najszybciej rosnąca kategoria aplikacji mobilnych

Z badania przeprowadzonego przez firmę analityczną Flurry wynika, że między październikiem ubiegłego a marcem bieżącego roku średni czas spędzany na korzystaniu z aplikacji w kategorii "zdjęcia i wideo" wzrósł o 89 proc.

Kolejnymi najszybciej rosnącymi kategoriami aplikacji były "muzyka" (+72 proc.), "wydajność" (+66 proc.), "portale społecznościowe" (+54 proc.) i "rozrywka" (+40 proc.).

W marcu tego roku statystyczny użytkownik przeznaczył na korzystanie z aplikacji w kategorii "zdjęcia i wideo" 231 minut. Dla porównania, jeszcze w lipcu roku ubiegłego było to 87 minut.

Badanie przeprowadzone przez Flurry objęło 8 milionów aktywnych użytkowników mobilnych aplikacji. Flurry monitoruje ponad 180 milionów aplikacji na platformy iOS, Android, HTML5, Windows Phone i BlackBerry.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zdjęcia i wideo - najszybciej rosnąca kategoria aplikacji mobilnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl