SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zdobywaj cenne nagrody! Jeszcze więcej punktów w ORLEN VITAY dzięki LINK4

Cenne nagrody czekają! Teraz kierowcy korzystający z aplikacji ORLEN VITAY mogą zyskać wiele dodatkowych punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Oferta jest bardzo atrakcyjna. A dotyczy zarówno ubezpieczenia nieruchomości, podróży, jak też szerokiego wachlarza polis komunikacyjnych, w tym pakietu ubezpieczenia OC w LINK4, uznanego przez niezależnych ekspertów za najlepszy na rynku.

fot. link4Article

Program lojalnościowy ORLEN VITAY działa już ponad 20 lat. Kierowcy bardzo go sobie chwalą. Czują się docenieni za to, że są wiernymi klientami, a dodatkowo oszczędzają czas i pieniądze. Dzięki niemu mogą korzystać z rabatów na wysokiej jakości paliwo i produkty ze sklepu ORLEN VITAY, wymieniać punkty na darmową kawę lub hot-doga. No i przede wszystkim odbierać cenne nagrody. A wśród nich są akcesoria samochodowe, elektronika, wyposażenie domu, sprzęt sportowy, zabawki dla dzieci, a także wiele innych produktów, które znajdziemy w katalogu vitay.pl. Wybrane artykuły możemy odbierać nie tylko na stacji ORLEN, ale też zamawiać na stronie sklepu internetowego ORLEN VITAY. Wtedy mamy darmowy odbiór paczki na stacji.

AŻ 5 punktów za złotówkę

Aby cieszyć się ze wspaniałych prezentów, trzeba swoje konto zasilać punktami. Otrzymujemy je płacąc za paliwo, płyn, myjnię i produkty z oferty ORLEN Stop.Cafe. Każda wydana złotówka na stacji to 3 punkty VITAY.

Teraz możemy zgromadzić jeszcze więcej punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Wtedy nasza złotówka zyskuje wartość aż 5 punktów. To jak turbodoładowanie w silniku, które szybko zwiększa osiągi! Łatwo to policzyć. Jeśli przykładowo nasza polisa OC i AC w LINK4 kosztowała 1450 zł, to na naszej karcie ORLEN VITAY zostanie doliczone aż 7250 punktów na nagrody!

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty? To bardzo proste. Wchodzimy na stronę www.orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdziemy wszystkie szczegóły dotyczące interesujących nas polis i regulamin promocji. W LINK4 opcji do wyboru jest bardzo wiele: polisy komunikacyjne OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

Wystarczy, że podczas zakupu ubezpieczenia, podamy nasz numer karty lojalnościowej znajdujący się pod kodem kreskowym i to wszystko! Punkty w ciągu 30 dni zasilają nasze konto VITAY.

Podwójna korzyść

Warto dodać, że kartę VITAY możemy wyrobić na stacji paliw ORLEN. Wraz z nią od pracownika dostaniemy od razu 200 punktów powitalnych. W programie lojalnościowym dostępna jest też Aplikacja ORLEN VITAY, którą możemy pobrać na naszego smartfona w sklepach Google Play i App Store. Umożliwia ona nie tylko zbieranie punktów, ale też korzystanie z dokładnej nawigacji i dokonywanie płatności bezpośrednio przy dystrybutorze. Kierowcy bardzo doceniają to wygodne rozwiązanie.

Wygodna, a do tego dająca dużo korzyści jest także wspólna akcja promocyjna ORLEN Usługi Finansowe i LINK4. Za dodatkowe punkty można zdobyć nagrody i rabaty, a do tego zyskać atrakcyjne ubezpieczenie. W ofercie LINK4 jest na przykład pakiet OC z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. W niezależnym rankingu „Gazety Bankowej” na 2022 r. właśnie ten produkt został uznany za najlepszy w Polsce! W ramach pakietu w LINK4 w tej samej cenie, dostajemy nie tylko OC, ale też wiele usług dodatkowych. Zapewniają one praktyczną pomoc w razie niespodziewanych kłopotów w podróży. Możemy liczyć na uruchomienie silnika w razie rozładowania akumulatora. Fachowiec od razu też wymieni uszkodzone koło, jeśli zapas mamy na wyposażeniu, a jeśli nie będzie to możliwe, odwiezie pojazd do najbliższego warsztatu.

Tak samo na miejscu może zostać usunięta drobna usterka samochodu, gdy koszt naprawy nie przekracza 200 zł.
W przypadku poważniejszych kłopotów - kolizji, wypadku, uszkodzenia przez wandala, zwierzę czy zniszczeń powstałych wyniku zjawisk atmosferycznych, nie musimy martwić się o holowanie uszkodzonego pojazdu. Mamy limit aż do 100 km.
Jeśli auto zostało zniszczone w wyniku wypadku albo doszło do kradzieży Program Pomocy z OC w LINK4 zapewnia nam samochód zastępczy, który otrzymamy na 3 dni.

Jak skorzystać? To proste! Przez internet lub telefon

Chcąc skorzystać z połączonej oferty LINK4 i ORLEN Usługi Finansowe, możemy wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl za pośrednictwem komputera lub smartfona, lub dzwoniąc na specjalną infolinię (22) 444 44 55. Nie zapomnij tylko podać numeru swojej karty VITAY! Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupu wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Advertisement

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.