SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zdrowy Kod to nowa kampania No Fluff Jobs. Dla osób, które pracują przy komputerze

No Fluff Jobs, serwis z ofertami pracy, w których zawsze publikowane są widełki wynagrodzeń, jest autorem najnowszej kampanii społecznej o nazwie "Zdrowy Kod". O co dokładnie chodzi?

fot. materialy reklamoweArticle

Praca siedząca, wymagająca wielogodzinnego skupienia na ekranie, polegająca na długotrwałym używaniu dłoni może być nie mniej kontuzjogenna niż praca fizyczna. Dlatego też we współpracy z No Fluff Jobs eksperci z różnych dziedzin zdrowia dostarczają praktycznych wskazówek i rad, które pomogą programistom lepiej dbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Zdrowy programista to zdrowy kod
 
Do udziału w kampanii "Zdrowy Kod" No Fluff Jobs zaprosił dietetyka Marcina Jackowiaka i fizjoterapeutkę Dominikę Rosińską.
 
Eksperci wzięli udział w filmach publikowanych m.in. na kanale NFJ na YouTube i TikToku. Poruszali w nich aspekty diety, ćwiczeń fizycznych, a także dzielili się ciekawostkami na temat sprawności ciała i zasad zdrowego żywienia.
 
Programiści mają możliwość dowiedzieć się m.in. jakie ćwiczenia mogą wykonywać nawet przy biurku, w trakcie pracy, lub jak w łatwy sposób zniwelować ból szyi i pleców.
 
Fizjoterapeutka podkreśla, jak ważne są proste ćwiczenia, które można wykonać w domu lub biurze, aby złagodzić napięcia w ciele i zapobiec większym problemom z kręgosłupem i nadgarstkami.
 
Z kolei dietetyk tłumaczy, jak zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze może poprawić koncentrację, energię i ogólny nastrój. Z filmów można również dowiedzieć się, dlaczego kawa może nie działać pobudzająco i jaki wpływ na organizm mają energetyki.
 
Pracy szukaj na No Fluff Jobs
 
Jednak "Zdrowy Kod" nie kończy się na edukacji. Kampania ma na celu również inspirować i motywować do zmiany trybu życia na zdrowszy.
 
No Fluff Jobs od początku swojej działalności chce brać czynny udział w zmianie rynku pracy na lepsze. Poruszanie istotnych społecznie tematów, związanych m.in. z dobrostanem pracowników, to istotna część pracy na rzecz wspólnego dobra.
Pracownicy poprzez poprawę swojego samopoczucia i zdrowia są zwyczajnie szczęśliwsi i bardziej efektywni. Mają dzięki temu w swoich zespołach zmotywowane i zadowolone osoby, które wnoszą dużą wartość do wspólnego rozwoju.
 
No Fluff Jobs, jako czołowy portal dla branży IT, zawsze stawiał na transparentność i wysoką jakość ogłoszeń. Aktualnie serwis publikuje mnóstwo ofert pracy, które są skierowane nie tylko do specjalistów technicznych, ale także do kandydatów o profilu nietechnicznym.