SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zenith przejmuje od OMD obsługę mediową Lotte Wedel

Firma Lotte Wedel rozstrzygnęła trwający od końca lipca br. przetarg na obsługę mediową, wybierając jako zwycięzcę agencję mediową Zenith (Publicis Media). Oznacza to koniec trwającej pięć lat współpracy z OMD.

Article

 Współpraca z nową agencją rozpocznie się od stycznia 2019 roku. Zenith będzie odpowiadał za wsparcie strategiczne oraz projektowanie, wdrożenie i kompleksową realizację zaproponowanej strategii oraz dobór i wykorzystanie narzędzi i technologii w sposób, który zapewni realny wpływ na wzrost wartości marki i biznesu klienta.

- O wyborze oferty Zenith zdecydowały przede wszystkim zrozumienie biznesu Lotte Wedel i wyzwań jakie przed nami stoją w krótko- i długookresowej perspektywie, jakość rekomendacji strategicznej wraz z zaproponowanymi rozwiązaniami w odniesieniu do specyfiki rynku, naszych konsumentów i marek oraz powiązanie proponowanych rozwiązań z efektywnością sprzedaży - powiedziała Elżbieta Kulawik, media & marketing services lead w Lotte Wedel.

Do udziału w przetargu zaproszono łącznie cztery agencje, obok Zenith były to: The & Partnership, Value Media (GroupOne) i OMD. Ta ostatnia agencja broniła obsługi Wedla, dla którego pracowała od 2014 roku. 

Proces przetargowy był audytowany przez Media Strategy.
 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zenith przejmuje od OMD obsługę mediową Lotte Wedel

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
af
Nieustanne przejęcie przejęcia i odbicie odbicia. Czyżby Audytor wykazał deflację ze swego tajnego kajetu na 2019?
8 11
odpowiedź
User
Rafał w Maserati
Nieustanne przejęcie przejęcia i odbicie odbicia. Czyżby Audytor wykazał deflację ze swego tajnego kajetu na 2019?


Człowiek z Orłem na plecach się nie myli!
8 9
odpowiedź