SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ZGWŻ ogłasza konkurs

Konkurs na zaprojektowanie systemu identyfikacji wizualnej dla Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP.

Konkurs odbędzie się dwuetapowo:

Etap I
Osoby chętne proszone są o nadesłanie zgłoszenia udziału w konkursie oraz do 11 czerwca 2006:
- 2-3 wstępnych propozycji logotypu, kolorystyki, materiałów z przykładowym wykorzystaniem loga (format pdf) Jeden z projektów powinien nawiązywać do dotychczasowego logotypu (zobacz na stronie: http://warszawa.jewish.org.pl/konkurs.html)
- opisu "ideologii" przyświecającej projektowi
- oferty cenowej na wykonanie projektu: loga, wizytówek, papieru firmowego, ulotki informacyjnej (2 strony A4).

Etap II
Z nadesłanych prac do dnia 25 czerwca 2006 zostaną wybrane 2-3 oferty. Ich autorzy zostaną poproszeni o ewentualne poprawienie projektów oraz o doprecyzowanie oferty cenowej. Do 30 czerwca2006 zostanie wybrany projekt do realizacji.

ZGWŻ zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku, gdy nadesłane propozycje nie będą spełniały oczekiwań.

Wymagania:

Projekt powinien uwzględniać specyfikę organizacji - podano w komunikacie.

Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich jest organizacją non-profit zrzeszającą wszystkie gminy żydowskie w Polsce. Jest oficjalnym reprezentantem społeczności żydowskiej na arenie międzynarodowej i jej jedynym oficjalnym reprezentantem we współpracy z władzami polskimi. Głównym jego zadaniem jest ochrona interesów tejże społeczności oraz ochrona dobrego imienia narodu Izraela na całym świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ZGWŻ ogłasza konkurs

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl