SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ziya Pariltili w zarządzie MediaMarktSaturn Poland

Do zarządu MediaMarktSaturn Polska dołączył Ziya Pariltili, dotychczasowy vice president ds. operacyjnych w Grupie MediaMarktSaturn.

Ziya Pariltili Article

W funkcji członka zarządu i dyrektora handlowego (managing director commercial) objął w polskiej organizacji zarządzanie obszarami zakupów, category management, demand planning oraz polityki cenowej i asortymentowej.

Ziya Pariltili w MediaMarktSaturn od 2017 roku

Ziya Pariltili dołączył do Grupy MediaMarktSaturn w 2017 roku i odegrał kluczową rolę w tworzeniu strategii rozwoju omnichannel MediaMarkt w wielu krajach, w tym również w Polsce - podje firma w komunikacie dla mediów. Pełniąc funkcję dyrektora ds. transformacji, a następnie jako vice president ds. operacyjnych, opracował i wdrażał strategiczne programy operacyjne, wspierające proces transformacji marki w kilku krajach.

Ziya Pariltili ukończył studia ekonomiczne (B.A. Economics) na Uniwersytecie Bilkent i inżynierii finansowej (Msc. Financial Engineering) na Uniwersytecie Bosforskim w Turcji. Swoje doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym oraz w konsultingu i zarządzaniu strategicznym, przed rozpoczęciem kariery zawodowej w MediaMarktSaturn Retail Group, zdobywał m.in. w Turk Telekom, Strategy& (wcześniej Booz&Company) czy PDF Corporate Finance.

W skład zarządu MediaMarktSaturn Polska wchodzą: Andrzej Jackiewicz - prezes zarządu (CEO), Ziya Pariltili – członek zarządu/dyrektor handlowy (CCO) oraz Marcin Walendowski – członek zarządu/dyrektor zarządzający ds. finansów (CFO).

Dołącz do dyskusji: Ziya Pariltili w zarządzie MediaMarktSaturn Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl