SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ZKDP chce się reklamować

Związek Kontroli Dystrybucji Prasy planuje kampanię reklamową 'czarno na białym'.

- Od dłuższego czasu przedstawiciele środowiska wydawniczego sugerowali, iż zarówno znak „nakład kontrolowany”, do używania którego mają prawo tytuły prasowe zgłoszone do ZKDP, jak i samo członkostwo w Związku wymagają promocji. Ich zdaniem wzmocnienie rozpoznawalności znaku „czapeczki”, a przede wszystkim zwiększenie rozumienia, jakimi celami kieruje się ZKDP i jakie ma to znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania rynku prasowego i reklamowego w Polsce, w istotny sposób przyczynią się także do promocji prasy jako medium reklamowego - czytamy  w liście do członków związku.
 
W odpowiedzi na ten postulat przygotowano projekt reklamy prasowej, którym ZKDP będzie posługiwać się do końca 2006 roku.
 
- Naszą intencją było, aby reklama, mocno eksponując znak „nakład kontrolowany”, wyrażała w sugestywny, a zarazem syntetyczny i klarowny sposób wartości, jakie Związek reprezentuje poprzez swoją działalność, a jego członkowie poprzez przynależność do niego. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas reklama przyczyni się także do wypromowania samego-  znaku „czapeczki” tak, aby zaczął on funkcjonować jednoznacznie, jako prestiżowy wyróżnik tytułu prasowego, który zyskał prawo jego używania - czytamy w liscie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ZKDP chce się reklamować

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl