SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Złoto dla Polskiej Telefonii Cyfrowej

Kapituła Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi doceniła wybitne osiągnięcia Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o., operatora sieci Era, we wszystkich obszarach zarządzania kapitałem ludzkim. Jury przyznało firmie złotą statuetkę i tytuł lidera.

III edycję Konkursu, pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, rozstrzygnięto 26 września 2002 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Jan III Sobieski.

Nagroda ma charakter honorowy. Poprzez wyróżnienie organizacji i osób, które odnoszą sukcesy w zarządzaniu zasobami ludzkimi, propaguje wiedzę i najlepsze doświadczenia w tej dziedzinie. Zdaniem pomysłodawców i organizatorów Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi - Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych - efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie jest warunkiem konkurencyjności przedsiębiorstw, szczególnie wobec perspektywy integracji ze strukturami europejskimi. W ubiegłorocznej edycji Konkursu, PTC Sp. z o.o. otrzymała bursztynową statuetkę - wyróżnienie za spójność strategii zarządzania personelem. W maju 2002 r. firma znalazła się w czołówce najlepszych światowych pracodawców sektora IT, w rankingu ogłoszonym przez amerykańską edycję tygodnika "Computerworld".

Zarządzanie zasobami ludzkimi w Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. ma charakter strategiczny. Nasi pracownicy to cenny kapitał i powód do dumy. Właściwe dysponowanie tym dobrem umożliwia sprawne i skuteczne zarządzanie procesami przyczyniającymi się do sukcesu organizacji. Patrząc na wiodącą pozycję PTC na rynku telefonii komórkowej w Polsce, nie mamy wątpliwości, że przyjęta zasada "Era to ludzie. Ludzie to kapitał" jest słuszna - powiedział Ryszard Pospieszyński, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Administracyjnych PTC.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Złoto dla Polskiej Telefonii Cyfrowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl