SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Złoto do wygrania w loterii Centrum Handlowego Focus Bydgoszcz

Agencja Unique One, na zlecenie Centrum Handlowego Focus Bydgoszcz, organizuje loterię promocyjną pod nazwą „Złota loteria”.

Article

Okres przyjmowania zgłoszeń i sprzedaży promocyjnej wystartowały 21 maja i potrwają do 31 grudnia. Zakupu można dokonać dowolnego dnia od 21 maja do 31 grudnia 2022 r., natomiast zgłoszenie do loterii możliwe jest w soboty przypadające w powyższym okresie. Loteria podzielona jest na trzy etapy - w każdym z etapów Organizator przewidział do wygrania inne nagrody główne.

Zasady loterii CH Bydgoszcz

Aby wziąć udział w loterii, uczestnik musi w okresie sprzedaży promocyjnej dokonać zakupu promocyjnego w Centrum Handlowym Focus Bydgoszcz za minimum 50 zł brutto, zachować dowód zakupu i dokonać prawidłowego zgłoszenia do loterii. Zgłoszenia można dokonać w punkcie obsługi loterii, który czynny jest w soboty, w godzinach otwarcia centrum.  

Każde zgłoszenie bierze udział w dwóch losowaniach w loterii, tj. w jednym losowaniu nagród instant win i jednym losowaniu nagród głównych, w zależności od terminu, w którym zostało dokonane zgłoszenie (zgodnie z podziałem loterii na etapy).  
 
Łączna wartość puli nagród „Złotej loterii” to 196 339 zł brutto.

Do wygrania są nagrody instant win: karty prezentowe o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł oraz kubki marki Sinsay. Nagrody główne: w pierwszym etapie loterii: 3 sztabki złota o masie 1 (słownie: jednej) uncji, próbie 999,9; w drugim i trzecim etapie przewidziano nagrody za ponad 60 tys. zł.

Loteria będzie komunikowana w social mediach, OOH oraz w lokalnym radio. Mechanizm loterii przygotowała agencja Unique One.

Dołącz do dyskusji: Złoto do wygrania w loterii Centrum Handlowego Focus Bydgoszcz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl