SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Złotówki do sieci' - nowa usługa w Tak Taku

Użytkownicy starterów Tak Tak "9" i Tak Tak "20", którzy włączą się do sieci od 12 marca br., przy zasileniu konta będą otrzymywali dodatkowe złotówki do wykorzystania w sieci Era.

'Złotówki do sieci' - nowa usługa w Tak Taku

W przypadku startera Tak Tak "20" wartość promocyjnych doładowań może wynieść do 200 złotych, natomiast dla startera Tak Tak "9" dodatkowa kwota wyniesie 85 złotych.

"Złotówki do sieci" użytkownicy będą otrzymywali przez rok przy doładowaniach, począwszy od drugiego zasilenia konta kwotą 25zł lub większą:
- w starterze Tak Tak "20" (20 złotych na start) - po 10 złotych przy 20 doładowaniach,
- w starterze Tak Tak "9" (8 złotych na start) - po 5 złotych przy 17 doładowaniach.
Promowane będą doładowania dokonane zarówno kartami zdrapkami, jak i w dowolnej formie elektronicznej dostępnej w systemie Tak Tak.

Przyznane "Złotówki do sieci" mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta. Jeśli jednak w tym czasie do konta zostaną dodane kolejne "Złotówki do sieci" to zsumują się z dotychczasowymi i będzie obowiązywał nowy termin ważności - ostatnio dodanych do konta Złotówek, czyli ponownie 30 dni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Złotówki do sieci' - nowa usługa w Tak Taku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl