SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiana nazwy TBWAData Solutions

TBWAData Solutions rozpoczęła 2005 rok z nową nazwą, która teraz brzmi Data Solutions

Nowa nazwa Agencji związana jest z jednoznacznym pozycjonowaniem firmy jako specjalisty od zarządzania bazami danych.

Zmiana nazwy na Data Solutions  ma głównie na celu podkreślenie niezależności Agencji, jej tożsamości i głównej idei działania oraz zwrócenie uwagi na faktyczny zakres kompetencji.

Jak mówi Arkadiusz Piechocki - Managing Director Data Solutions  - "Działalność Agencji Data Solutions  jest związana z zarządzaniem bazami danych.

Dostarczamy klientom rozwiązań w zakresie budowania wielokanałowej komunikacji bezpośredniej w oparciu o informacje pozyskiwane w wyniku analiz baz. Nie tylko maksymalizujemy i mierzymy zwrot z inwestycji w działania bezpośrednie, ale potrafimy zoptymalizować przyszłe akcje na podstawie obserwacji zmian w bazie danych. Nasz profil działalności pozycjonuje nas bliżej agencji marketing services niż reklamy klasycznej, a dotychczasowa nazwa mogła być dla niektórych nieco myląca".

Agencja pozostawia w nazwie znak "", który jest wyróżnikiem firm wchodzących w skład grupy. Tym samym Data Solutions  zaznacza przynależność do grupy TBWA, jednocześnie zachowując swoją odrębność.

Przyjęcie nowej nazwy nie jest związane z żadnymi zmianami organizacyjnymi. Data Solutions  będzie nadal obsługiwać swoich obecnych i potencjalnych Klientów na najwyższym poziomie. Firma zapowiada również, że jeszcze w tym roku zaoferuje nowe produkty i usługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiana nazwy TBWAData Solutions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl