SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany osobowe w Biurze Reklamy TVN24

Od początku kwietnia Biuro Reklamy TVN24 wdraża program zmian organizacyjnych i osobowych

Powołano sekcję agencyjną, odpowiedzialną za współpracę z agencjami i domami mediowymi. Funkcje Specjalistów ds. Obsługi Klienta Sekcji Agencyjnej pełnią Renata Wysocka i Anna Duda - Lewandowska. Do tego zespołu dołączył Bartosz Duma zatrudniony dotychczas Biurze Reklamy Onet.pl na stanowisku Specjalisty ds Obsługi Kluczowych Klientów. Bartosz Duma przejmie obsługę części agencji wcześniej współpracujących z Renatą Wysocką i Anną Dudą - Lewndowską.

Piotr Jaremek pozostaje na stanowisku Specjalisty ds Obsługi Klientów Bezpośrednich. W przyszłości zespół ten będzie jeszcze rozbudowany. Ewa Brzezińska dotychczas pracująca w Onet.pl na stanowisku kierownika ds multimediów, będzie odpowiedzialna za rozwój ofert specjalnych i nowych mediów wykorzystując w tym celu potencjał contentu i zaplecze technologiczne stacji tematycznych Grupy ITI.

Piotr Lange pełni funkcję menedżera Sekcji Sprzedaży Specjalnej i jest odpowiedzialny za sponsoringi i specjalne akcje reklamowe dla klientów. Do zespołu Biura Reklamy TVN24 dołączył również Grzegorz Jarosz dotychczas menedżer w Domu Mediowym Stracom. Będzie on odpowiedzialny za wdrażanie specjalnego projektu w strukturze Biura Reklamy TVN24.

Jak zaznaczył Tomasz Nabakowski - menedżer Zespołu Sprzedaży, wprowadzane zmiany osobowe i strukturalne mają służyć doskonaleniu jakości obsługi klientów oraz są związane z przejmowaniem przez Zespół, poza Sprzedażą TVN24, nowych zadań związanych ze sprzedażą pozostałych kanałów tematycznych TVN - TVN Turbo i TVN Meteo.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany osobowe w Biurze Reklamy TVN24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl