SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne i strukturalne w Agencji TBWA/WARSZAWA

Władek Krakowiak, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający TBWAWARSZAWA opuszcza szeregi Agencji

Władek Krakowiak, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający TBWAWARSZAWA opuszcza szeregi Agencji. Krakowiak pracował dla TBWAWARSZAWA przez ostatnie 4 lata, rozpoczynając od stanowiska Dyrektora ds. Obsługi Klientów. We wrześniu 2000 roku objął funkcję Dyrektora Zarządzającego, kierując działaniami Agencji w sposób efektywny w trudnym ekonomicznie czasie. Christian Lainer, Prezes TBWACOMMUNICATION GROUP, przejmie obowiązki Władka Krakowiaka łącząc je z dotychczasową funkcją Prezesa całej grupy.

Christian Lainer powiedział:

"Chciałbym podziękować Władkowi za jego wysiłek na rzecz rozwoju Agencji TBWA przez ostatnie lata, życzę mu wszystkiego najlepszego na przyszłość. Rozwój Agencji to dla mnie kwestia priorytetowa z punktu widzenia interesów całej grupy i dlatego podjąłem decyzję, aby osobiście przejąć odpowiedzialność operacyjną za jej działania w Polsce."

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego poprzedziła dwie kolejne, kluczowe zmiany w strukturze Agencji:

Dorota Morawska, wcześniej na stanowisku Group Account Directora, awansowała na stanowisko Dyrektora ds. Obsługi Klienta.

Witek Szram, posiadający długoletnie doświadczenie w branży reklamowej, dołączy do zespołu TBWAWARSZAWA jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Marketingu, aby kontynuować działania na rzecz dalszego rozwoju Agencji.

Christian Lainer powiedział:

"Obecność Doroty Morawskiej, długoletniego doświadczonego pracownika TBWA, w połączeniu z działaniami Witka Szrama na nowym stanowisku i stałą współpracą z Bartkiem Bartoszkiem, naszym Dyrektorem Kreatywnym oraz Michałem Soroczyńskim, Dyrektorem ds. Planowania Strategicznego, daje mi pewność, że zbudowałem świetny zespół doświadczonych pracowników, którzy zapewnią dalszy rozwój Agencji".

Agencja TBWAWARSZAWA należy do TBWACOMMUNICATION GROUP, zajmuje piąte miejsce w rankingu największych grup oferujących usługi w zakresie Marketingu i Komunikacji w Polsce i zatrudnia obecnie 145 pracowników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne i strukturalne w Agencji TBWA/WARSZAWA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl