SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany personalne w Gali

Nowa redaktor naczelna tygodnika Gala (G+J) kompletuje zespół kluczowych współpracowników.

Małgorzata Rogala, wieloletni zastępca redaktor naczelnej ‘Elle’, od 1 czerwca piastować będzie to samo stanowisko w tygodniku „Gala” (G+J Polska), a nie jak wcześniej podawano w „Twoim Stylu”.

Rogala zastąpi w funkcji wicenaczlenej tygodnika Agnieszkę Dajbor, która rozstaje się z wydawnictwem G+J Polska. Razem z Rogalą do zespołu „Gali” dołączy także Beata Misiewicz, która obejmie w nim stanowisko dyrektora artystycznego i zastąpi tym samym Piotra Dołowskiego który również odchodzi z G+J Polska.

- Zmiany na kluczowych stanowiskach w redakcji „Gali” zostają wprowadzone zgodnie z zapowiedzianą strategią umacniania segmentu luksusowego, w ramach której wydawnictwo G+J prowadzi prace nad nadaniem tygodnikowi Gala bardziej ekskluzywnego charakteru. – napisano w przesłanym nam komunikacie.

Zmianami kieruje Marzena Wilkanowicz-Devoud, która z dniem 1 czerwca obejmuje stanowisko redaktor naczelnej tygodnika „Gala”, połączone z funkcją konsultanta G+J ds. zakupu licencji międzynarodowych.

Wilakonowicz – Devoud przez 13 lat była naczelną miesięcznika „Elle” (Hachette Filipacchi Burda Polska). To właśnie w tym tytule pracowały wcześniej Małgorzata Rogala i Beata Misiewicz. Rogala pełniła tam funkcję zastępcy naczelnej, zaś Misiewicz była zastępcą dyrektora artystycznego oraz dyrektora kreatywnego dodatków redakcyjnych i dossier specjalnych.

Według wcześniejszych informacji, po odejściu z „Elle”, Małgorzata Rogala miała zostać drugim zastępcą redaktor naczelnej „Twojego Stylu” (Wydawnictwo Bauer) i zastąpić na tym stanowisku Joannę Nojszewską, która została redaktor naczelną „Elle”.

Podobne informacje:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w Gali

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl