SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Zmiany personalne w Vogel Burda Communications

Wydawnictwo Vogel Burda Communications wprowadziło zmiany na stanowisku dyrektora sprzedaży oraz utworzyło stanowisko dyrektora wydawniczego.

Zmiany personalne w Vogel Burda Communications

W styczniu 2006 roku w firmie Vogel Burda Communications utworzono stanowisko dyrektora wydawniczego, które objęła  Ewa Dziekańska.

Ewa Dziekańska jest związana z wydawnictwem od 1994 roku - pełniła m.in. funkcję redaktora naczelnego magazynu CHIP. Aktualnie jest redaktorem naczelnym miesięcznika CHIP Komputer Test. Jako dyrektor wydawniczy będzie odpowiadać za linię wydawniczą  ENTER i CHIP Komputer Test.

 „W ten sposób kontynuujemy realizację strategii naszej firmy-matki, polegającą na powierzaniu odpowiedzialności za wynik poszczególnych obiektów wydawniczych osobom, które nimi zarządzają” – powiedział Andreas Möller, prezes grupy Vogel Burda. -  „To milowy krok na drodze do reorganizacji wydawnictwa. Bardzo się cieszę, że na tak ważne stanowisko dyrektora wydawniczego udało się nam mianować tak doświadczonego fachowca”.

Tymczasem nowym dyrektorem w dziale sprzedaży reklam w VBC została Małgorzata Nowak. W procesie centralizacji działu sprzedaży reklam w Warszawie, stanowisko powyższe objęła nowa i kompetentna osoba.

„Struktura segmentu biznesowego stawia przed nami szczególne wyzwania. Aby im sprostać, potrzebujemy, szczególnie w dziale sprzedaży reklam, pracowników wnikliwych, kreatywnych, a także potrafiących działać metodycznie. Dzięki nim zostanie wzmocniona nasza pozycja w konfrontacji z Internetem i tytułami General-Interest. Pani Nowak będzie główną podporą naszej strategii rynkowej“ – stwierdził Andreas Möller, prezes grupy Vogel Burda, Polska.

Małgorzata Nowak od 4 lat z sukcesem pełniła w wydawnictwie funkcję marketing managera tytułu z segmentu B2B. Poprzednio pracowała w dziale marketingu firmy AMD.

Pod koniec 2003 roku firma Vogel Burda GmbH, właściciel Vogel Burda Communications Polska, przejęła 100% udziałów w wydawnictwie Lupus. Po zintegrowaniu spółek VBC i Lupus powstało wydawnictwo, które zajmuje pozycję lidera na polskim rynku prasy IT.Nowo powstała grupa wydawnicza dysponuje portfolio tytułów (CHIP, ENTER, CRN – Computer Reseller News Polska, CHIP Komputer Test, CHIP FOTO-VIDEO digital) skierowanych do szerokiego grona odbiorców – od czytelników specjalistycznej prasy IT, poprzez pisma skierowane do użytkowników komputerów, aż po tytuły dla miłośników fotografii cyfrowej i nowych technologii.

Wydawnictwo Vogel Burda Communications jest częścią koncernu wydawniczego Vogel Burda Holding, utworzonego latem 2000 roku przez Vogel Medien Gruppe i Hubert Burda Media. Poza Polską VBH działa na rynku wydawniczym m.in. w Austrii, Czechach, Chinach, Niemczech, Grecji, Indiach, Indonezji, Rosji, Rumunii, Singapurze, Szwajcarii, Turcji, we Włoszech oraz na Węgrzech i Ukrainie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w Vogel Burda Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl