SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Canal+

Nowym Chief Operating Officer Canal+

Od 1 września br. Jacques Aymar de Roquefeuil będzie nowym Chief Operating Officer (Z-cą Dyrektora Generalnego) spółki Canal+ Cyfrowy.
 
Jacques Aymar de Roquefeuil od 1991 r. związany jest z Grupą Canal+, od 1997 roku jako Dyrektor Generalny CANALSATELLITE Karaiby, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój pierwszej platformy cyfrowej na Karaibach.

Jacques Aymar de Roquefeuil ma 45 lat. Wyższe wykształcenie zdobywał na paryskich uczelniach na Wydziale Prawa, w Instytucie Nauk Politycznych oraz w Wyższej Szkole Handlowej (HEC).

"Jacques Aymar de Roquefeuil ma ogromne doświadczenie w pracy nad ekspansją Grupy CANAL+ na świecie. Jako COO w spółce CANAL+ CYFROWY, będzie odpowiadał przede wszystkim za umacnianie pozycji platformy cyfrowej CYFRA+ jako rynkowego lidera i dalszy jej rozwój." - powiedział Arnaud de Villeneuve, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny spółki.

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. jest operatorem platformy cyfrowej CYFRA+ oraz  nadawcą telewizji CANAL+, Ale kino!, MiniMax i MiniMini. Należy do spółki Telewizyjna Korporacja Partycypacyjna, której głównym udziałowcem jest CANAL+ Group.
CANAL+ to największa w Europie i Afryce sieć płatnej telewizji, w Polsce obecna od 1995 roku. CYFRA+, która zainaugurowała swoją działalność w 1998 roku, jest wiodącą platformą cyfrową na polskim rynku. CYFRA+ i CANAL+ docierają do 650 000 gospodarstw domowych w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Canal+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl