SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Carlsberg Okocim

Polak zostanie wiceprezesem ds. Finansów w Carlsberg-Tetley Brewering Ltd w Northampton

Jacek Michalak, Wiceprezes ds. Finansowych Carlsberg Okocim SA, awansował w międzynarodowych strukturach Firmy. Od 2 lutego 2004 roku, obejmie stanowisko Wiceprezesa ds. Finansów w Carlsberg-Tetley Brewering Ltd w Northampton (Wielka Brytania). Zatrudniająca 2800 osób firma ma zakłady w Northampton i Leeds jest największą firmą Carlsberga w całej grupie. W ciągu ostatnich 5 lat duński Carlsberg zainwestował tam 70 mln funtów. Produkowane marki piwa to: Carlsberg, Carlsberg Export, Carlsberg Special Brew, Tetley's, Calder's Premium Cream Beer i Skol.

Sukces Jacka Michalaka to kolejny dowód na wielkie możliwości Polaków i szanse, jakie otwiera przed nami obecność w międzynarodowych korporacjach.

- Nic nas nie ogranicza w drodze do światowej kariery - potwierdza Jacek Michalak - Struktura organizacji, jaką jest Carlsberg Breweries AS, w której awansuje się pracowników za efekty i zaangażowanie, proces globalizacji, wreszcie rewolucja technologiczna - to wszystko otwiera przed nami wielkie możliwości. Warunkiem wykorzystania potencjalnej szansy jest jednak ciężka praca. Potwierdzają to wyniki, jakie udało nam się uzyskać w Carlsberg Okocim w ciągu minionego roku. Jesteśmy dumni z osiągniętych rezultatów i z tego, jak wygląda nasza Firma obecnie. Nie mamy wątpliwości, że cokolwiek sobie zaplanujemy, możemy to osiągnąć.

Na stanowisku Wiceprezesa ds. Finansowych Carlsberg Okocim SA Jacka Michalaka zastąpi Piotr Majchrzak, dotychczasowy Kontroler Finansowy Spółki.

Jacek Michalak jest absolwentem Wydziału Finansów Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 1989-93 prowadził własną działalność gospodarczą. Następnie pracował na stanowiskach szefów działów finansowych kolejno w Leaf Poland, E. Wedel i Frito Lay Poland. Od września 2001 r. pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Finansowych Grupy Carlsberg Okocim. Wolny czas spędza z rodziną i znajomymi, jeździ na nartach i gra w tenisa. Pasjonuje się muzyką i filmem. Jest żonaty, ma syna i córkę.

Piotr Majchrzak - absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w 1992 roku. W latach 1992-1997 pracował na różnych stanowiskach w pionie finansów w Philip Morris Polska, Poland Communications Inc., w Polskiej Telewizji Kablowej oraz w Hortex Holding S.A. Od kwietnia 2002 roku rozpoczął pracę w Browarach Dolnośląskich PIAST, gdzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Od kwietnia 2003 jest Kontrolerem Finansowym Carlsberg Okocim SA.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Carlsberg Okocim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl