SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w „CKM”: większy format i objętość. Wśród autorów Paweł Svinarski i Maksym Ziółkowski

Od 26 czerwca w sprzedaży dostępny jest nowy numer „CKM” (Marquard Media Polska), pierwsze z Pawłem Jaśkowskim jako redaktorem naczelnym. Zmieniły się format i objętość pisma, a redakcja nawiązała współpracę m.in. z Pawłem Svinarskim z kanału "Dla pieniędzy" czy Maksymem Ziółkowskim z "Maksymalnie".

Po objęciu stanowiska redaktora naczelnego przez Jaśkowskiego magazyn będzie liczyć więcej stron (dodano osiem), a format pisma został powiększony. Znajdzie się w nim również więcej treści.

- Przejmuję ten okręt! Jestem Jasiek i wracam do CKM. Z tytułem znamy sie od 8 lat, ale do rzeczy. Gazeta trochę sie zmieni. Przede wszystkim zwiększamy wymiary, bo te piękne sesje zdjęciowe zasługują na większy format. Ale rośniemy i wszerz - dorzucamy więcej stron. Luźny charakter czasopisma pozostanie, ale treściami chcemy dać Wam więcej wartości. W środku znajdziecie podpowiedzi, jak oszczędzać, jak dbać o kondycje fizyczna i mentalna. Wpuszczamy trochę świeżości - napisał w swoim pierwszym wstępniaku Jaśkowski.

Nowy redaktor naczelny przekazał nam, że nawiązał m.in. współpracę z Pawłem Svinarskim z kanału "Dla pieniędzy" (temat taniego latania) oraz Maksymem Ziółkowskim z kanału "Maksymalnie" (obaj z Grupy Abstra).

Jaśkowski zapowiada, że „wszystkie te zmiany to część procesu, który będzie postępować w kolejnych numerach”. - Związane jest to również z wymianą niektórych rubryk, a także z pozyskiwaniem nowych autorów, na których zawsze będziemy otwarci. Gazeta będzie wciąż ewoluowała, by w pełni odpowiedzieć na potrzeby każdego mężczyzny - obiecał.

Funkcję redaktora naczelnego "CKM" Paweł Jaśkowski objął na początku czerwca br., wcześniej był m.in. wicenaczelnym magazynu. Poprzedni szef "CKM" Mateusz Zieliński jest teraz sekretarzem redakcji "Playboy'a" (oba tytuły wydaje Marquard Media Polska)

Nowy szef „CKM”. Dodał, że pismo „otworzy się szerzej na kobiece historie i materiały tworzone przez panie”. - Będziemy podejmować kwestie społeczne, human stories, wrócimy do reportaży wcieleniowych. Stawiamy na większą dawkę motoryzacji, sportu, zawsze z akcentem ekstremalnym. Oczywiście nadal będziemy podpowiadać, jak i gdzie świetnie się bawić. Sesje zdjęciowe modelek pozostaną. Zmieni się tylko estetyka fotografii, bo chcemy ją zrewidować. Apoteoza kobiecego ciała przemawia przez „CKM” od zawsze i tu się nic nie zmieni - podkreślił Paweł Jaśkowski.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl wylicza też inne zmiany w magazynie: - Podjęliśmy na stałe współpracę z dietetykiem, który obali sezonowe mity i podpowie, jak w prosty sposób poprawić funkcjonowanie organizmu. Zamiast felietonu Blanki Lipińskiej pojawiła się twórczość Aleksandry Różdżyńskiej. Na stałe pojawia się rubryka z nowościami motocyklowymi. Pictoriale z prac konkursowych czytelniczek i czytelników mają rewelacyjny poziom.

Na okładce lipcowego numeru znalazły się dziewczyny z Cheerleaders Flex Sopot. Pismo kosztuje 9,99 zł.

Sprzedaż ogółem miesięcznika „CKM – Czasopismo Każdego Mężczyzny” (Marquard Media Polska) w kwietniu 2019 roku wyniosła 12 236 egz. (spadek o 1,26 proc.).

Z kolei serwis CKM.pl w marcu br. miał 124 tys. użytkowników, 1,09 mln odsłon oraz 4 minuty i 8 sekund średniego czasu korzystania.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „CKM”: większy format i objętość. Wśród autorów Paweł Svinarski i Maksym Ziółkowski

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sylwia
10zł wydać?
odpowiedź
User
Ela
Dycha to nie na kieszeń Janusza. Zabójczy skok na kasę. Fatalny ruch.
odpowiedź
User
Głos WM
Niesamowita i bardzo rzeczowa analiza drogie panie! Czuć, że ma się do czynienia z głosem eksperckim. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że już w zeszłym roku CKM kosztował 9,99 zł :))
odpowiedź