SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w dwutygodniku "Z Życia Wzięte"

Phoenix Press, wydawca dwutygodnika z segmentu real life stories "ZŻycia wzięte" wprowadza zmiany w tytule. Od najbliższego wydaniapisma, które ukaże się w piątek 27 czerwca br., zmieni się jegoformat, szata graficzna i zawartość.

Zmiany w dwutygodniku

Dwutygodnik zwiększy format do 205x297 mm, zyska bardziejdynamiczny layout (nadal ma on być jednak z grupy "tradycyjnych"),do pisma wprowadzone zostaną nowe czcionki i elementy graficzne,ale nie zmieni się jego okładka.

W strukturze "Z życia wzięte" ograniczona zostanie długośćhistorii, ale za to zwiększy się ich liczba. Wzrośnie ilość poradredagowanych przez specjalistów z różnych dziedzin, pojawią sięnowe rubryki. Zmianie ulegnie edytorial otwierający pismo - zamiasthistorii wprowadzony zostanie dział "na dobry początek" złożony zkrótkich, lżejszych informacji, plotek i humoru. Poza tym zniknierozkładówkowa krzyżówka, a zamiast niej pojawi się kilkamniejszych. Zmianie nie ulegnie natomiast objętość pisma (liczy ono32 strony).

zzz

Relaunch tytułu przygotowywany był od roku, a poprzedziły gobadania etnograficzne przeprowadzone wśród czytelników pisma.

Po zmianach "Z Życia Wzięte" nadal kosztować będzie 1,20 zł, niezmieni się także nakład pisma, który wynosi 470 tys. egz.

Zmianom w dwutygodniku towarzyszy wakacyjny konkurs z nagrodągłówną 10 tys. zł oraz promocja w innych tytułach Phoenix Press zsegmentu real life stories.

Średnia sprzedaż "Z Życia Wzięte" w marcu br. wyniosła 276 179egz. (dane ZKDP).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w dwutygodniku "Z Życia Wzięte"

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
eli714@wp.pl
Konkurs w ostatnim numerze to wielkie naciaganie ludzi i kant,miałam ta gazete za dobry tygodnik od dziś przestaje kupowac
odpowiedź
User
Małgorzata
Uważajcie na ogłoszenia towarzyskie w owej gazecie. Wielu rzekomych mężczyzn umieszcza tam swoje anonse typu..".Chcę poznać wartościową kobietę, założyć z nią rodzinę itd itd" ale to wszystko to pic na wodę. Wszystkie te anonse to dobrze zorganizowana szajka, która ma li tylko na celu ....naciąganie ludzi na drogie esemesy! Korespondowałam niby z 5 mężczyznami i ZADEN Z NICH nie pojawił się na spotkaniu. Te całe ogłoszenia kwalifikują się tylko do sądu...jako sposób wyłudzania pieniędzy! Zatem uważajcie...bo szkoda czasu i energii.
odpowiedź
User
kasia
Zgadzam się z Małgorzatą Ogłoszenia towarzyskie to wielkie naciąganie na ese-mesy. Wysłałam 10 sms-ów i kosztowało mnie to 30 zł a umówiony Piotr nie pojawił się. Nie dam się więcej nabrać i wszystkich ostrzegam przed tą formą zawierania znajomości!!!!!!!!!!
odpowiedź