SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w dwutygodniku "Z Życia Wzięte"

Phoenix Press, wydawca dwutygodnika z segmentu real life stories "Z Życia wzięte" wprowadza zmiany w tytule. Od najbliższego wydania pisma, które ukaże się w piątek 27 czerwca br., zmieni się jego format, szata graficzna i zawartość.

Zmiany w dwutygodniku

Dwutygodnik zwiększy format do 205x297 mm, zyska bardziej dynamiczny layout (nadal ma on być jednak z grupy "tradycyjnych"), do pisma wprowadzone zostaną nowe czcionki i elementy graficzne, ale nie zmieni się jego okładka.

W strukturze "Z życia wzięte" ograniczona zostanie długość historii, ale za to zwiększy się ich liczba. Wzrośnie ilość porad redagowanych przez specjalistów z różnych dziedzin, pojawią się nowe rubryki. Zmianie ulegnie edytorial otwierający pismo - zamiast historii wprowadzony zostanie dział "na dobry początek" złożony z krótkich, lżejszych informacji, plotek i humoru. Poza tym zniknie rozkładówkowa krzyżówka, a zamiast niej pojawi się kilka mniejszych. Zmianie nie ulegnie natomiast objętość pisma (liczy ono 32 strony).

zzz

Relaunch tytułu przygotowywany był od roku, a poprzedziły go badania etnograficzne przeprowadzone wśród czytelników pisma.

Po zmianach "Z Życia Wzięte" nadal kosztować będzie 1,20 zł, nie zmieni się także nakład pisma, który wynosi 470 tys. egz.

Zmianom w dwutygodniku towarzyszy wakacyjny konkurs z nagrodą główną 10 tys. zł oraz promocja w innych tytułach Phoenix Press z segmentu real life stories.

Średnia sprzedaż "Z Życia Wzięte" w marcu br. wyniosła 276 179 egz. (dane ZKDP).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w dwutygodniku "Z Życia Wzięte"

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
eli714@wp.pl
Konkurs w ostatnim numerze to wielkie naciaganie ludzi i kant,miałam ta gazete za dobry tygodnik od dziś przestaje kupowac
8 8
odpowiedź
User
Małgorzata
Uważajcie na ogłoszenia towarzyskie w owej gazecie. Wielu rzekomych mężczyzn umieszcza tam swoje anonse typu..".Chcę poznać wartościową kobietę, założyć z nią rodzinę itd itd" ale to wszystko to pic na wodę. Wszystkie te anonse to dobrze zorganizowana szajka, która ma li tylko na celu ....naciąganie ludzi na drogie esemesy! Korespondowałam niby z 5 mężczyznami i ZADEN Z NICH nie pojawił się na spotkaniu. Te całe ogłoszenia kwalifikują się tylko do sądu...jako sposób wyłudzania pieniędzy! Zatem uważajcie...bo szkoda czasu i energii.
8 8
odpowiedź
User
kasia
Zgadzam się z Małgorzatą Ogłoszenia towarzyskie to wielkie naciąganie na ese-mesy. Wysłałam 10 sms-ów i kosztowało mnie to 30 zł a umówiony Piotr nie pojawił się. Nie dam się więcej nabrać i wszystkich ostrzegam przed tą formą zawierania znajomości!!!!!!!!!!
8 8
odpowiedź
User
SYLWIA Z KOLO OLSZTYNA
BARDZO CIEKAWA GAZETA JEST BARDZO DOLKADNIE OPISANA I CIEKAWA NIESA WYMYSLIONE CHISTORIE TYLKO Z ZYCIA WZIETE MI SIE PODOBA CIEKAWA JEST I JESTEM NA BIEZOCO OD 1995R CIOGLE JA KUPUJE NIEODPUSCILIAM ZADNY MAGAZYN MAM WSZYSTKIE DO TEJ PORY GAZETY LEZA W KARTONIE I CHOC MAM 33 LAT I PRACUJE JAKO CHIRURG TO WOLYCH CHWILACH ZNAJDUJE CZAS ZEBY USIOSC PRZY WILIZANCE KAWY I KAWALEK PYSZNEJ SZARLOTKI USISC I JA PRZECZYTAC:):* POZDRAWIAM CZYTELNIKOW PA
8 9
odpowiedź
User
Lucek
No właśnie ficimy Pani 33 lat ;*
8 8
odpowiedź