SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w HP

Paweł Czajkowski został nowym dyrektorem zarządzającym i szefem działu rozwiązań technologicznych HP Polska.

HP poinformował o przyjęciu przez Pawła Czajkowskiego stanowiska dyrektora zarządzającego i szefa działu rozwiązań technologicznych HP Polska ze skutkiem natychmiastowym.

Czajkowski zastąpi Andrzeja Dopierałę, który odszedł z firmy w lutym 2006 r., aby kontynuować karierę u innego pracodawcy.

Od roku 2004 Paweł Czajkowski pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży w dziale rozwiązań technologicznych HP Polska, gdzie odpowiadał za przyspieszenie rozwoju działalności firmy w całym sektorze dużych przedsiębiorstw. Jego kariera w polskiej branży informatycznej trwa już od ponad 15 lat. Pracę w HP rozpoczął w 1991 r. jako specjalista ds. sprzedaży, awansując następnie na szereg stanowisk handlowych i kierowniczych wyższego szczebla w HP i w firmach partnerów HP.

„Paweł wykazał się dużymi zdolnościami kierowniczymi, umiejętnością rzetelnego realizowania stawianych mu zadań oraz doskonałą znajomością polskiego rynku teleinformatycznego, a także wyjątkowym zaangażowaniem we współpracę z klientami” — powiedział Jan Zadak, wiceprezes i dyrektor zarządzający oddziału HP na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę.

Paweł Czajkowski posiada tytuł magistra informatyki, który uzyskał na Politechnice Warszawskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w HP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl