SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w magazynie “Personel i Zarządzanie”

Od wrześniowego numeru miesięcznik “Personel i Zarządzanie” (Infor Ekspert) zmienił szatę graficzną i zyskał nowe działy. Wydanie zostało też wydrukowane papierze ekologicznym.

Zmiany w magazynie “Personel i Zarządzanie”

W magazynie jest teraz więcej opinii i wywiadów oraz przykładów wdrożeń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi z polskich przedsiębiorstw. Nowe działy to “Ludzie, projekty, rynek” (wywiady z dyrektorami personalnymi), “Szkolenia i coaching” (prezentuje tematy związane z polityką szkoleniową firm i rozwojem pracowników), “Ekspert Prawny” (porady z zakresu prawa pracy) oraz “W wolnym czasie” (lekcje angielskiego, przegląd nowości wydawniczych i teatralno-kinowych, a także minitesty psychologiczne). Objętość  pisma wynosi bez zmian 120 stron.

Nowy layout tytułu charakteryzuje się bardziej zróżnicowaną kolorystyką poszczególnych działów oraz innym sposobem prezentowania treści.

Wrześniowy numer “Personelu i Zarządzania” ukazał się w miniony poniedziałek 12 września br. w nakładzie 3,5 tys. egz. i w niezmienionej cenie 41 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w magazynie “Personel i Zarządzanie”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
HRka
A po co komu przegląd nowości teatralno-kinowych w Personelu? Jak ktoś jest tą tematyką zainteresowany to kupi jakiegoś TV guida za 2 złote a nie będzie kupował do tego pisma za 41 złotych. Już chyba nie mają pomysłu na dobrą zawartość tytułu. Jedynym pomysłem jest drenaż kieszeni. Za 41 zł można kupić dobry biznesowy podręcznik. Ale mimo wszystko powodzenia!
9 8
odpowiedź