Zmiany w Motoroli

Jerzy Braun Nowym Szefem Działu Sprzedaży Akcesoriów do Telefonów Komórkowych Motoroli

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Dział sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych w Motorola Polska, prowadzi Jerzy Braun, który nadzoruje rynek na Węgrzech, w Słowenii, Czechach i Słowacji. W szczególności Jerzy Braun odpowiedzialny jest za wybór partnerów biznesowych, marketing oraz nadzór transakcji importowych akcesoriów z ramienia Motoroli.

Wprowadzenie szerokiej gamy nowych, konkurencyjnych cenowo i jakościowo telefonów Motoroli zaprocentowało bardzo dużym zainteresowaniem oryginalnymi akcesoriami. "Odbieraliśmy ponad 500 telefonów miesięcznie z pytaniami, gdzie można kupić oryginalne akcesoria Motoroli. Aby zapewnić klientom łatwy zakup tych produktów i jednocześnie zminimalizować koszty, które mają wpływ na ostateczną cenę jednostkową, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie sprzedaży we współpracy z ogólnopolskimi dystrybutorami", potwierdził Jerzy Braun z Motoroli.

Jerzy Braun posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej. Ostatnio pracował jako kierownik sprzedaży produktu pre-paid i akcesoriów do telefonów komórkowych w firmie T1 (autoryzowanym przedstawicielu Plus GSM), gdzie był odpowiedzialny za działania marketingowe i sprzedaż w ponad 120 punktach handlowych. Wcześniej, w firmie Verna, przedstawicielstwie brytyjskiej firmy Fonerange, pracował jako dyrektor handlowy zajmując się organizacją i dystrybucją akcesoriów na terenie Polski, prowadzeniem pracy handlowców, kontaktami z centralą w Londynie oraz opracowaniem polityki cenowej. Jerzy Braun jest magistrem ekonomii, studiował na Wydziale Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie w Kijowie. Biegle włada językiem rosyjskim i angielskim. Ma 39 lat. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jego zainteresowania to sport, polityka i film.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kolejny kraj w Europie chce ograniczać social media dzieciom

Kolejny kraj w Europie chce ograniczać social media dzieciom

Influencer Marcin Kruszewski promuje nowy tablet Huawei

Influencer Marcin Kruszewski promuje nowy tablet Huawei

Altavia Kamikaze + K2 z CD Projekt Red odświeżają serwis "Wiedźmina"

Altavia Kamikaze + K2 z CD Projekt Red odświeżają serwis "Wiedźmina"

Nowy spot wizerunkowy TVP. "Opowieść o Polsce w całej jej różnorodności"

Nowy spot wizerunkowy TVP. "Opowieść o Polsce w całej jej różnorodności"

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Kłopoty marki noszonej przez Karola Nawrockiego. Zawiadomiono policję

Kłopoty marki noszonej przez Karola Nawrockiego. Zawiadomiono policję