SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w NEC-Mitsubishi Electronics

Zmiany w zarządzie NEC-Mitsubishi Electronics Display-Europe GmbH

NEC-Mitsubishi Electric Visual Systems Corp. w Japonii, poinformowało w pi±tek o zmianach w zarządzie swojej europejskiej filii - NEC-Mitsubishi Electronics Display-Europe GmbH. Od 16 maja 2004, Nick Akagi (49) obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzajacego w europejskiej centrali NEC-Mitsubishi Electronics Display, z siedzibą w Monachium. Katsuhiko Koike, który był Członkiem Zarządu NEC-Mitsubishi w Japonii oraz europejskim Dyrektorem Zarządzającym od maja 2002, zgodnie z planem wróci do filii Mitsubishi Electric w Japonii. Stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału Europa zostanie przekazane Nobutsugu Kurisaka, Wiceprezesowi, Dyrektorowi ds. Operacyjnych i Członkowi Zarządu NEC-Mitsubishi Electric Visual Systems Corp. w Japonii.

Na nowym stanowisku europejskiego Dyrektora Zarządzajacego, Nick Akagi będzie odpowiedzialny za europejską centralę, w tym filię NEC-Mitsubishi Electronics Display-UK Ltd. (której podlegają Zjednoczone Królestwo i Skandynawia), NEC-Mitsubishi Electronics Display-France S.A.S. (Francja, Hiszpania i Portugalia) oraz Regiony Sprzedaży Europy Centralnej (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Europę Południową i Europę Wschodnią, w tym także Rosję, kraje nadbałtyckie i Finlandię.

Światowa centrala NEC-Mitsubishi Electric Visual Systems Corp., z siedzibą w Tokio (Japonia) podzieliła swoje działy regionalne pomiędzy Japonię, Europę i Amerykę. Odpowiedzialność za każdy Oddział ponoszą Generalni Dyrektorzy Oddziałów działający we współpracy z Członkami Zarządu. Od 17 maja 2004 nowym Dyrektorem Generalnym Oddziału Europa został Wiceprezes i Dyrektor ds. Operacyjnych Nobutsugu Kurisaka, a jego zastępcami będą Nick Akagi i Peter Fruth, Wiceprezes NEC-Mitsubishi Electronics Display-Europe GmbH.

Przed awansem na stanowisko Dyrektora Zarządzającego NEC-Mitsubishi Electronics Display-Europe GmbH, Nick Akagi pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu w Europie, z powodzeniem wypełniając wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą i marketingiem na rynku europejskim. Nick Akagi rozpoczął karierę zawodową w NEC Home Electronics Ltd. w Japonii po ukończeniu studiów na tokijskim Uniwersytecie Keio (Japonia). W latach od 1983 do 1990 pracował dla NEC Home Electronics w USA jako Asystent Dyrektora Marketingu Produktów Audio Video, a później jako Dyrektor Sprzedaży w pólnocnoamerykańskim Oddziale Produktów PC i Peryferiów dla NEC Corporation w Japonii (1990-1994). Pomiędzy rokiem 1995 a 1999 Nick Akagi pełnił obowiązki Dyrektora Planowania Sprzedaży dla Działu Wyświetlaczy NEC Technologies Inc., z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Od czasu powstania spółki NEC-Mitsubishi Electric Visual Systems Corp., Nick Akagi objął stanowisko Asystenta Dyrektora Generalnego Operacji Zagranicznych, a w listopadzie 2001 przeszedł do NEC-Mitsubishi Electronics Display-Europe GmbH (Monachium) na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu w Europie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w NEC-Mitsubishi Electronics

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl