SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Neinver Polska

Robert Gietko obejmuje stanowisko Koordynatora ds. Marketingu w Neinver Polska Sp. z o.o.

Robert Gietko odpowiedzialny będzie za koordynację działań marketingowych i public  relations w odniesieniu do obecnych i nowych projektów realizowanych przez spółkę Neinver Polska. Zakres jego obowiązków obejmuje koordynację przygotowania i realizacji planów i budżetów marketingowych, kampanii reklamowych, działań promocyjnych, wydarzeń i uroczystości specjalnych.

Robert Gietko przeszedł do Neinver Polska z FORAS Management Poland Sp. z o.o., gdzie pracował od 2000 roku. Jako Kierownik ds. Marketingu i PR odpowiadał za przygotowanie i realizację planów marketingowych centrów handlowych zarządzanych przez FORAS (CH Reduta i CH Targówek w Warszawie, CH Plejada w Bytomiu oraz CH Plejada w Sosnowcu). 

"Neinver Polska, jako filia hiszpańskiej firmy deweloperskiej, ma międzynarodowe doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów i zarządzaniu nimi. Bardzo się cieszę  z rozpoczęcia pracy w spółce, która dynamicznie się rozwija, wprowadzając nowe koncepcje handlowe na nasz rynek" - mówi Robert Gietko, Koordynator ds. Marketingu Neinver Polska Sp. z o.o..

Robert Gietko ma 34 lata. Jest absolwentem warszawskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, gdzie ukończył 2 kierunki: Marketing oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi. Następnie ukończył studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. 

Robert Gietko interesuje się psychologią, w szczególności zachowaniami konsumentów, oraz reklamą. W wolnym czasie podróżuje i uprawia sport. Dla relaksu słucha muzyki i czyta książki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Neinver Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl