SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Neolit Media

Joanna Krzysztof objęła stanowisko Account Manager Assistant w Domu Brokerskim Neolit Media

Joanna Krzysztof wzmocni zespół pracowników Działu Obsługi Klienta, który - zgodnie z ogłoszonymi niedawno założeniami planu marketingowego - ulega systematycznej rozbudowie. 

                 

Account Manager Assistant będzie odpowiedzialna za stałe wspieranie kampanii reklamowych oraz działań konsultingowych i negocjacyjnych, prowadzonych na rzecz klientów firmy. Poza tym zajmie się również pracami asystenckimi przy projektach nadzorowanych przez Marca Schmitza, Account Managera w Neolit Media.

W zakresie innych, równie istotnych, obowiązków Joanny Krzysztof pozostaną: nadzorowanie procesu poprawnej ekspozycji wszystkich reklam, eksponowanych przez Neolit Media (od poprawności druku do montażu reklamy), monitorowanie stanu ogólnopolskiej sieci nośników firmy (zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym) oraz współpraca z klientami i podwykonawcami firmy.

"Po raz pierwszy w historii Domu Brokerskiego Neolit Media do struktur organizacyjnych firmy wprowadzamy posady asystenckie. Powód jest oczywisty - mamy coraz więcej pracy i potrzebujemy wsparcia w postaci nowych pracowników. To efekt tego, że firma się rozwija", mówi Piotr Czajkowski, Dyrektor Generalny Neolit Media. "Warto także podkreślić, że dynamiczny rozkwit firmy jest gwarancją pewnej i stabilnej ścieżki zawodowej młodych ludzi, którzy postanowili się z nami związać. Posada asystencka wiąże się u nas z realną pracą w branży reklamy zewnętrznej, a nie (jak to się niekiedy zdarza) z zajęciami o charakterze biurowo - administracyjnym. Każdy nasz asystent będzie w przyszłości świetnie przygotowany do obejmowania wyższych stanowisk w Neolit Media", dodaje Czajkowski. 

Joanna Krzysztof - swoje pierwsze kroki w szeroko rozumianej branży marketingowej stawiała we wrocławskiej agencji reklamowej York, gdzie pracowała jako specjalista do spraw sprzedaży. Kolejne szlify zdobywała w biurze reklamy jednej z prywatnych, komercyjnych stacji telewizyjnych. Stale rozwija dziennikarskie umiejętności (pierwsze kroki w tym zawodzie stawiała w Polskiej Agencji Prasowej), obecnie współpracuje z Gazetą SEMESTR oraz - okazjonalnie - z magazynem OZON. Ma za sobą również doświadczenia w pracy nauczyciela: w ramach zajęć pozaprogramowych uczyła dziennikarstwa w gimnazjum. Jest studentką Uniwersytetu Wrocławskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Neolit Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl