SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Podravce

Przełom roku 2005/2006 zbiegł się ze zmianami kompetencji i stanowisk w firmie Podravka International Export-Import Sp. z o.o.

„Zmiany kompetencji pracowników i niewielka korekta struktury naszego Działu Marketingu z pewnością wpłyną na usprawnienie pracy oraz lepsze wykorzystanie potencjału pracowników. Mam nadzieję, że zaowocują jeszcze lepszymi niż dotychczas wynikami działalności firmy Podravka na rynku polskim“ – powiedział Neli Groza, Prezes Zarządu Podravka International Export-Import Sp. z o.o.
 
Vlatka Grebiennik zajmująca dotychczas stanowisko specjalisty ds. Public Relations została mianowana Product Managerem. Odpowiada za wiodącą w Podravce grupę przypraw sypkich obejmującą przyprawy uniwersalne, specjalne i tzw. monoprzyprawy. Vlatka Grebiennik jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Zagrzebiu oraz studiów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Po ukończeniu studiów pracowała w Agorze S.A. Karierę w  Podravce rozpoczęła w marcu 2003 roku. Pracowała m.in. na  stanowisku Specjalisty ds. Prawnych oraz Specjalisty ds. Public Relations. Jej pasją jest nurkowanie i gra na pianinie.
 
Równocześnie poszerzono zakres obowiązków Dubravko Vencla, który od trzech lat zajmuje w firmie Podravka stanowisko Kierownika ds. Komunikacji i Korespondencji Służbowej. Obecnie został mianowany osobą odpowiedzialną za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy oraz wszelkie działania związane z Public Relations. Dubravko Vencl ukończył Wydział Literatury Komparatywnej oraz Wydział Języka Polskiego i Literatury Uniwersytetu w Zagrzebiu. Przez kilka lat pracował w Instytucie Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę w Podravce rozpoczął w lipcu 2003 roku. Interesuje się współczesnym kinem oraz literaturą.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Podravce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl