SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w PRC Communications

Nowi klienci, awans i rozbudowa działu MR katowickiej agencji PRC Communications.

Szefem działu Media Relations katowickiej agencji PRC Communications został kilka tygodni temu Krystian Dudek, dotychczasowy specjalista PR PRC.

- Rozbudowa działu to odpowiedź na dynamiczny rozwój i pozyskanie przez firmę nowych klientów, którymi są m.in. CH Plejada Bytom oraz Fundacja dla Śląska. Obecne wzmocnienia są też elementem przyjętej przez PRC Communications strategii. Mamy nadzieję, że już niedługo aktywność firmy przyniesie efekty zarówno naszym Klientom jak i nam – mówi Krystian Dudek.

Krystian Dudek pracuje w PRC Communications od lutego. Jest absolwentem dziennikarstwa i doktorantem Uniwersytetu Śląskiego. Przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą kreowania wizerunku.

Do tej pory był m.in. pracownikiem Uniwersytetu Śląskiego, dyrektorem ds. komunikacji społecznej organizacji pozarządowej, współpracownikiem mediów regionalnych, stażystą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta RP, doradcą ds. PR komitetów wyborczych.

Nowym pracownikiem działu Media Relations PRC Communications została Natalia Stankiewicz (28 lat).

Przez ostatnie lata zdobywała doświadczenie z zakresu relacji medialnych, e-PR i PR wewnętrznego, pracując w Comarch S.A., agencji fotoreporterskiej Edytor oraz jako piarowiec Muzeum Śląskiego. Wcześniej odbyła staże w Departamencie Promocji MSZ RP, telewizji TVN i organizacji pozarządowej. Zajmowała się także obsługą press office różnych projektów - m.in. Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej. Natalia Stankiewicz jest absolwentką specjalności Public Relations Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Publikuje na temat PR, interesuje się fotografią i kreacją wizerunku poprzez obraz.

W PRC Communications będzie wspierała działania z zakresu Media Relations, docelowo będzie odpowiedzialna za relacje medialne wybranych klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w PRC Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl