SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w ramówce Radia TOK FM w kampanii wyborczej

Od poniedziałku, 15 czerwca pojawiły się zmiany w ramówce radia TOK FM (Agora). "Przewodniki wyborcze", kandydaci na prezydenta w "Poranku", dłuższy "Wywiad polityczny" Karoliny Lewickiej oraz "Głosy Radia TOK FM po godzinach" to propozycje rozgłośni w kampanii wyborczej.

Article

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca. Polacy będą mogli oddać głos na swojego faworyta na głowę państwa korespondencyjnie lub w tradycyjny sposób (wrzucając głos do urny).

W "Porankach Radia TOK FM" pojawią się kandydaci na urząd prezydenta, którzy odpowiedzą na pytania Dominiki Wielowieyskiej, Jana Wróbla, Piotra Kraśki, Karoliny Lewickiej i Jacka Żakowskiego.

Wszyscy kandydaci otrzymali także pytania w ramach kwestionariusza "13 pytań do...", które zawierają zagadnienia na temat: ustroju, gospodarki, klimatu, bezpieczeństwa czy spraw zagranicznych. Ich odpowiedzi będą prezentowane na antenie radia oraz w serwisie tokfm.pl.

"Przewodnik wyborcy" i "Przewodnik Wyborczy"

Na antenie radia TOK FM pojawiły się również nowości: "Przewodnik wyborcy" poprowadzi Sebastian Wierciak, który omówi najważniejsze daty i zasady głosowania z perspektywy wyborcy, jego praw i obowiązków. Natomiast w "Przewodniku Wyborczym" Roch Kowalski objaśni niejasności legislacyjne, związane z prawem wyborczym. Przewodniki będą emitowane od poniedziałku do piątku o 6:55, 8:35, 11:55 i 16:55.

Nowością będzie również "Historyczny przewodnik wyborczy", w którym zostaną omówione wszystkie dotychczasowe elekcje prezydenckie od 1989 do 2015 roku. Przygotowuje go dziennikarka Karolina Lewicka. Dodatkowo, od 15 czerwca przez ponad miesiąc będzie prowadzić specjalne, dłuższe wydanie "Wywiadu politycznego".

Redakcja zorganizuje również "Wieczór wyborczy Radia TOK FM", który wystartuje po zamknięciu lokali wyborczych – od 21.00. Dziennikarze będą relacjonować przebieg wyborów i spływające dane o wynikach. W poniedziałek, 29 czerwca emitowany będzie specjalny „Poranek wyborczy” od 6.30 do 12.00, w którym Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka i Maciej Głogowski zaproszą kandydatów, sztabowców, polityków, analityków, ekspertów i publicystów do skomentowania wyniku pierwszej tury wyborów prezydenckich.

Od poniedziałku, 15 czerwca na antenie TOK FM pojawią się także autorskie programy "Głosy Radia TOK FM po godzinach" po godzinie 22.00. Będą to kolejno "Powrót do przeszłości" Karoliny Lewickiej, "Los Polandos" Pawła Sulika, "Wieczorem" Agnieszki Lichnerowicz, "Po Sezonie" Jakuba Janiszewskiego oraz "Interluda" Cezarego Łasiczki.

Wszystkie nowości i zmiany w ramówce Radia TOK FM będą promowane na antenie, na tokfm.pl oraz w mediach społecznościowych rozgłośni.

Według badań słuchalności Radio Track Radio TOK FM w okresie marzec-maj 2020 roku zanotowało rekordowy wynik słuchalności - udział w czasie słuchania wzrósł do 2,6 proc.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w ramówce Radia TOK FM w kampanii wyborczej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zick
Będzie jeszcze więcej propagandy komunistycznej ?
odpowiedź
User
Jan
Będzie jeszcze więcej propagandy komunistycznej ?


Proszę tak nie pisać, bo obłkąni sympatycy Komitetu Obrony Degrengolady zrobią z pana faszystę.
odpowiedź