SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w strukturze organizacyjnej Point Group

Piotr Surmacki, Tomasz Sadowski, Beata Stefańska, Jacek Rakowiecki na nowych stanowiskach w Platformie Mediowej Point Group.

Piotr Surmacki został Dyrektorem ds. Strategii i Rozwoju w PMPG S.A. Surmacki jest związany z rynkiem telekomunikacyjnym i mediowym od ponad 10 lat. Pracował dla takich firm jak: Polska Telefonia Cyfrowa (Era), Andersen Consulting (Accenture) France, Hewlett-Packard Polska. Jest założycielem oraz prezesem zarządu Telecom Media Sp. z o.o. Przez ostatnie 2 lata w Telewizji Polsat pełnił funkcję Dyrektora Działu Nowe Media odpowiadając za strategię stacji w obszarze Nowych Mediów.

Nowym Dyrektorem Biura Prawnego został Tomasz Sadowski. Wcześniej pracował m.in. w Departamencie Prawnym Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w Telecom Media oraz w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych – Technologie Informatyczne jako Dyrektor ds. Prawnych.

Beata Stefańska natomiast objęła stanowisko Dyrektora Projektu Machina TV w Media Point Group i będzie odpowiedzialna za całokształt działań związanych z uruchomieniem projektu.
Przez ostatnich 8 lat pracowała w AT Media (Pierwszy w Polsce Dom Sprzedaży Kanałów Tematycznych), gdzie od 2002 roku jako Dyrektor Marketingu odpowiadała przede wszystkim za kreowanie i realizację strategii marketingowej domu mediowego, organizację działań promocyjnych oraz działań PR domu mediowego i reprezentowanych 24 kanałów telewizyjnych.

Jacek Rakowiecki dołączy do Media Point Group jako Szef Nowych Projektów Wydawniczych. Pracę dziennikarską rozpoczynał w końcu lat 70. pełniąc m.in. funkcje: sekretarza redakcji "Tygodnika Powszechnego" i "Gazety Wyborczej", sekretarza programowego Canal+, redaktora naczelnego "VIVY!", "Przekroju" i "Foyer", a ostatnio zastępcy redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej". Jest wykładowcą Collegium Civitas i jurorem GrandFrontu. Został wyróżniony m.in tytułem Młodego Dziennikarza Roku 1987 przez podziemne SDP i nagrodą Polskiej Fundacji Kulturalnej (1986) za działalność w niezależnym ruchu wydawniczym.

PMPG informowała ostatnio, że nowy kanał Machina TV zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w strukturze organizacyjnej Point Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl