SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w UPC

Nowy dyrektor ds. rozwoju UPC w Polsce

Jerzy Gołębiowski objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju w UPC w Polsce 1 sierpnia br. Jest odpowiedzialny za planowanie strategiczne, tworzenie i koordynację inicjatyw związanych z wdrażaniem strategii rozwoju UPC w obszarze nowych usług opartych na bazie sieci telewizji kablowej oraz identyfikację nowych możliwości rynkowych dla UPC.

Wcześniej  to stanowisko piastował Mirosław Suszka, który od kwietnia pełni  funkcję dyrektora ds. operacyjnych UPC.

Do UPC Jerzy Gołębiowski przeszedł z Netii, gdzie pracował na stanowisku Dyrektora Finansowego ds. Fuzji i Przejęć. Wcześniej był dyrektorem spółki Hexagon Capital, zajmującej się doradztwem finansowym i strategicznym. Doświadczenia zawodowe zdobywał również w PricewaterhouseCoopers w dziale Corporate Finance, gdzie jako Wicedyrektor Działu Fuzji i Przejęć był odpowiedzialny za inicjowanie i realizację szeregu transakcji i projektów strategicznych na rzecz klientów z sektora telewizji kablowej i teleinformatycznej w Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

Jest specjalistą w branży telekomunikacji i posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firm. Ukończył Politechnikę Lubelską Wydział Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej oraz uzyskał tytuł MBA w dziedzinie finansów w Baruch College w Nowym Jorku. Ponadto brał udział w licznych szkoleniach, między innymi transakcji fuzji i przejęć, zarządzania projektami, zarządzania zespołami ludzkimi.

Lubi aktywny styl życia, podróże, turystykę rowerową. Chętnie zajmuje się fotografią.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w UPC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl