SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Warsaw Business Journal

Po prawie dwóch latach kierowania redakcją WBJ Eliza Durka zdecydowała się odejść z Valkea Media (wydawca WBJ).

- Żegnamy Elizę z żalem, ale rozumiemy, że chce podjąć nowe wyzwania zawodowe – komentuje odejście redaktor naczelnej Esko Kilpinen, prezes Valkea Media. - Dzisiejszy kształt WBJ to jej dzieło, które bardzo w wydawnictwie doceniamy.

Od czasu kiedy Valkea Media przejęła WBJ w 2004 roku, tytuł przeszedł gruntowną reformę. Eliza Durka wymieniła prawie cały skład redakcyjny, gazeta zmieniła layout oraz papier, zwiększyła o połowę nakład oraz rozszerzyła dystrybucję poza Warszawę. Dzięki tym zmianom WBJ stał się kluczowym źródłem wiedzy dla inwestorów oraz zagranicznych biznesmenów pracujących na stałe w Polsce, jak i tych, którzy przyjeżdżają tu w poszukiwaniu biznesowej okazji.

Eliza Durka nie chce zdradzić, gdzie przechodzi z początkiem maja. W jej zastępstwie redakcją pokieruje Laurence Mackin, który dotychczas pracował jako redaktor prowadzący WBJ oraz szef cotygodniowego dodatku o rynku nieruchomości Lokale Immobillia. Przed pracą w WBJ Mackin pracował jako dziennikarz i redaktor w irlandzkich dziennikach, m.in. w Irish Independent (największy dziennik w Irlandii) i Irish Times.

Warsaw Business Journal wydawany jest przez Valkea Media i jest częścią grupy tytułów biznesowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Warsaw Business Journal

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl