SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Zmienimy Twoją firmę w rekina biznesu'

Z początkiem kwietnia br. rusza kampania reklamowa BRE Banku, skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw.

Kampania ma na celu wzrost świadomości marki BRE Banku w segmencie MSP oraz wsparcie sprzedaży. W kreacjach wykorzystano rekina biznesu, charakterystyczny symbol, zakotwiczany w świadomości, zaczerpnięty z potocznej mowy biznesowej. Przekaz podkreśla hasło: „Zmienimy Twoją firmę w rekina biznesu”.

Wiosenna kampania reklamowa koncentruje się na wzroście świadomości marki wśród małych i średnich firm oraz ociepleniu wizerunku Banku.

„W kampanii dla MSP po raz pierwszy pojawia się nowy claim BRE Banku „Wyróżniają nas ludzie”. Hasło jest nawiązaniem do misji obszaru HR BRE Banku i podkreśla, że ogromną rolę w uzyskaniu pozycji najlepszej instytucji finansowej dla wymagających klientów odgrywają pracownicy BRE. Bank wyróżnia się na rynku poprzez fachowość, kompetencje i oferowanie najwyższej jakości obsług”, mówi Szymon Midera, Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich..

Drugim celem kampanii jest zaprezentowanie korzyści płynących z profesjonalnego doradztwa oraz oferty BRE Banku dla MSP.

„Rekin symbolizuje elastyczną, szybko dostosowującą się do otoczenia firmę, która potrafi wykorzystywać pojawiające się szanse. Doskonałym tego przykładem jest chociażby fakt, że  rekiny przystosowały się do życia w każdym słonowodnym ekosystemie na wszystkich kontynentach. Są bardzo inteligentne i dysponują takimi samymi zmysłami jak ssaki. Mamy świadomość, iż w wielu małych i średnich firmach drzemie potencjał rekina. Chcemy pokazać im, że poprzez sprawne zarządzanie finansami mogą działać efektywniej i osiągać lepszą pozycję konkurencyjną, a my im to ułatwimy dostarczając stałego wsparcia i środków na rozwój”, mówi Krzysztof Gerlach, Dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w BRE Banku.

       

Głównym medium wykorzystanym w kampanii jest outdoor. Wybrano nośniki typu backlight, które wyróżniają się najwyższą jakością, ponadto w centrum Warszawy i Łodzi pojawią się wielkoformatowe powierzchnie reklamowe z trójwymiarowym rekinem.

Mediami uzupełniającymi kampanii są prasa oraz Internet. Reklamy pojawią się w dziennikach: Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Puls Biznesu, w magazynach: Forbes, Manager Magazin i Gazeta MSP oraz tygodnikach opinii: Polityka, Newsweek, Wprost.

Media plan internetowy skoncentrowany jest na witrynach dedykowanych właścicielom małych i średnich firm lub osobom pełniącym w nich ważne funkcje: Pit.pl, Vat.pl, Podatki.pl, Infor.pl, Money.pl i Bankier.pl, e-petrol.pl, nowoczesnafirma.pl, e-prawnik.pl, Gazeta.pl, Onet.pl, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna. Poza standardowymi formami reklamy (mailing, doublebillboard, brandmark) w kampanii użyte zostaną również formy niestandardowe m.in. screening.

Kreację opracowała Agencja Reklamowa Czteryczwarte, media natomiast zaplanował dom mediowy Vizeum Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Zmienimy Twoją firmę w rekina biznesu'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl