SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bohaterowie stołecznych dzielnic w kampanii „Znani z Warszawy" piwa Królewskie

Grupa Żywiec rozpoczęła kampanię piwa Królewskie „Znani z Warszawy", inspirowaną stolicą i jej mieszkańcami. Za działania odpowiadają TWIN.digital collective, Good Looking Studio, Big Names, Starcom.

Article

Jak mówi Mariusz Brzeziński, brand manager marki Królewskie w Grupie Żywiec, w tym roku komunikacja koncentruje się na warszawskiej historii przez pryzmat jej mieszkańców. - To oni tworzą charakter miasta i czynią je tak różnorodnym i niepowtarzalnym. Chcemy docenić ludzi zamieszkujących wszystkie 18 dzielnic Warszawy oraz pokazać inspirujące historie niektórych z nich - dodaje Brzeziński.

Warszawskie historie w kampanii Królewskiego

W nowej kampanii Królewskie docenia swoich konsumentów i odwołuje się do ich bezpośrednich doświadczeń, opowiadając najciekawsze z nich. Wszystkie aktywności skoncentrowane wokół jednego kluczowego motywu - ludzi współtworzących Warszawę i jej codzienną rzeczywistość.

„Znani z dzielnic” to 18 historii ludzi mających wpływ na tkankę miasta. Są wśród nich rzemieślnicy, którzy od lat budowali charakter swoich dzielnicy, jak również miejscy aktywiści, tworzący dziś lokalne wspólnoty. Cykl ich historii można już oglądać na profilu marki na Facebooku.

Od kwietnia, w Warszawie oraz na Mazowszu, w sprzedaży jest piwo Królewskie w opakowaniach z limitowanej edycji. Kolekcja składa się z 18 projektów puszek i butelek poświęconych każdej z dzielnic, a także 3 grafik dedykowanych całej Warszawie oraz 3 kolejnych stworzonych z myślą o konsumentach z innych mazowieckich miejscowości.

Elementem grafiki jest kształt dzielnicy oraz hasło: Znany z Mokotowa, Ursynowa, Ochoty itd. Puszki zostały wykonane tak, by w konturze każdej z dzielnic konsument mógł zobaczyć swoje symboliczne odbicie. W ten sposób Królewskie podkreśla, że każdy z nas jest znany stąd, gdzie mieszka i swoją codziennością współtworzy i kształtuje miejską rzeczywistość wokół siebie.

Dodatkowo na stronie krolewskie.pl można wziąć udział w konkursie, dodając swoje zdjęcie. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia, a w akcji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Mural zostanie stworzony z nadesłanych fotografii, każda o formacie 60x60 cm, dzięki czemu uczestnicy aktywacji bez trudu rozpoznają swój wizerunek.

Wszystkie działania w ramach kampanii wspierać będzie komunikacja display, a także reklama zewnętrzna oraz materiały promocyjne w punktach sprzedaży.

Autorami nowego konceptu oraz komunikacji 360 i projektu limitowanych opakowań jest agencja TWIN.digital collective, która we wrześniu 2020 roku wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki., Warszawski mural stworzy Good Looking Studio, a działania PR realizuje Big Names. Media zaplanował i zakupił Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bohaterowie stołecznych dzielnic w kampanii „Znani z Warszawy" piwa Królewskie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl