SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zoltán Novák prezesem zarządu Kraft Foods Polska

Stefan Golonka, prezes zarządu Kraft Foods Polska, z końcem czerwca 2012 r kończy pracy w tej firmie, z którą związany był od 1992 roku.

Zoltán Novák prezesem zarządu Kraft Foods Polska

Jego następcą, obejmującym z dniem 1 lipca 2012 roku stanowisko prezesa będzie Zoltán Novák, prowadzący obecnie węgierski oddziału Kraft Foods.

„Kraft Foods Polska z roku na rok stabilnie się rozwija. Mamy silną bazę w postaci przede wszystkim wspaniałego Zespołu, świetnie współpracujących ze sobą i uzupełniających się specjalistów oraz znakomitych lokalnych, regionalnych i globalnych marek, aby kontynuować nasz wzrost.  Moim następcą, począwszy od 1 lipca 2012 roku, zostaje mój serdeczny kolega którego znam od początku dołączenia do naszego zespołu. Zoltán jest związany z Kraft Foods blisko 7 lat, i oprócz doskonałej znajomości naszej organizacji, posiada bogate i poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu biznesem oraz znakomite umiejętności menedżerskie.
Jestem przekonany, że kompetencje i doświadczenie Zoltána pozwolą kontynuować coraz ambitniejsze przedsięwzięcia służące dalszemu rozwojowi naszych pracowników i marek -
podkreśla Stefan Golonka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zoltán Novák prezesem zarządu Kraft Foods Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl