SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ZPR Media: Renata Krzewska prezesem za Marcina Gębalę, Anna Sobota w zarządzie

Renata Krzewska została oddelegowana na stanowisko prezesa spółki ZPR Media SA, zastępując Marcina Gębalę, którzy przeszedł do zarządów innych spółek grupy kapitałowej ZPR Media. Jednocześnie do zarządu ZPR Media SA dołączyła Anna Sobota, dyrektor biura reklamy Grupy Super Express.

Renata Krzewska Article

Renata Krzewska na stanowisko prezesa ZPR Media SA została oddelegowana z rady nadzorczej spółki. Ponadto jest w radach nadzorczych spółek Time i IDMnet.

Z grupą kapitałową ZPR Media jest związana od 1994 roku. Pełniła różne funkcje dyrektorskie w Muratorze (od 2014 roku działającym jako ZPR Media SA), a w latach 2012-2017 była prezesem Muratora i Time’u. W zeszłym tygodniu Krzewska została wybrana na prezesa Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Na stanowisku prezesa ZPR Media SA Renata Krzewska zastąpiła Marcina Gębalę, który, jak już informowaliśmy, przeszedł do władz spółek radiowych Grupy ZPR Media. Został wiceprezesem Radia Eska, Radia VOX FM, Radia Wawa, radia Eska Rock, a także firmy telekomunikacyjnej Supermedia.

Marcin Gębala w Grupie ZPR Media pracuje od 2000 roku, prezesem ZPR Media SA został w 2015 roku, wcześniej pełnił w holdingu różne funkcje, m.in. dyrektora działu controlingu.

Ponadto do zarządu ZPR Media SA powołana została Anna Sobota. Jako wiceprezes będzie odpowiadać za pion handlowy. Jednocześnie nadal będzie dyrektorem biura reklamy Grupy Super Express (objęła tę funkcję wiosną ub.r.).

Anna Sobota w Grupie ZPR Media pracuje od 13 lat, przez cały ten okres w biurze reklamy, była też dyrektorem rozwoju sprzedaży w spółkach ZPR Media SA i IDMnecie.

Od początku br. ZPR Media SA zajmuje się wyłącznie działalnością w zakresie produkcji telewizyjnej, po tym jak Grupa Super Express i Wydawnictwo Harde zostały z niej przeniesione do spółki Time.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ZPR Media: Renata Krzewska prezesem za Marcina Gębalę, Anna Sobota w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl