SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ZPR Media uruchamia studio do nagrywania wideo podcastów

ZPR Media S.A poszerza ofertę o własne studio do nagrywania wideo podcastów.

Article

Bazą dla nowoczesnej  przestrzeni  studyjnej - o powierzchni 36 m2  - jest przestrzeń kontenerowa. Ściany zostały profesjonalnie wygłuszone, a wysokiej klasy wyposażenie daje możliwości realizowania nagrań wideo podcastów, ale także ich streamingu live w internecie. Atrakcyjnie wizualnie studio dostosowane jest do  przeprowadzania rozmów nawet w gronie kilku osób, istnieje także możliwość rejestracji występów muzycznych, form koncertowych i performatywnych.

Nowa usługa, tak jak w przypadku usług studyjnych czy produkcyjnych, obejmuje tworzenie kreacji, KV oraz scenariusza. Wzrost zainteresowania Klientów tym obszarem naszej działalności  jest dla nas jasnym sygnałem, że obrana przez nas strategia rozwoju jest właściwa. – komentuje  Katarzyna Cegiełka Director of Sales and Business Development. 

ZPR Media, w ramach usług studyjnych, oferuje również realizację wydarzeń w formie wirtualnej. Specjalizuje się w realizacji konferencji, webinarów, szkoleń, onlineowych spotkań z kluczowymi klientami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej