SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ZPR Media w przetargu na produkcję spotów dla kancelarii prezydenta

Film Grupa, ZPR Media, MediaLord i Studio Fullglass są zainteresowane współpracą z Kancelarią Prezydenta RP w zakresie produkcji spotów filmowych i radiowych.

Prezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.plPrezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.pl

Wybrana firma ma pracować dla Kancelarii Prezydenta do końca br., od momentu podpisania umowy. Na sfinansowanie zamówienia kancelaria przeznaczyła kwotę 689,5 tys. zł. Film Grupa zaproponowała cenę 120 171 zł, MediaLord - 127 551 zł, ZPR Media - 79 950 zł, a Studio Fullglass - 97 662 zł.

Wybrana firma w przetargu zajmie się opracowaniem koncepcji, scenariuszem oraz realizacją spotów wideo (w wersjach 30- i 15-sek.) przeznaczonych do emisji w telewizji oraz w internecie i spotów radiowych (w wersjach 30- i 15 -sek.). Dodatkowo wykona zdjęcia z każdym z bohaterów spotów wideo. Zapewni zespół aktorów, odpowiednio wyposażony plan zdjęciowy itp. Na obecnym etapie nie podano, jaka będzie konkretnie tematyka spotów zlecanych przez kancelarię prezydenta.

Przetarg dotyczy zawarcia tzw. umowy ramowej, co oznacza, że wybrana firma będzie w okresie jej obowiązywania realizować na bieżąco zamówienia Kancelarii Prezydenta RP.

Dołącz do dyskusji: ZPR Media w przetargu na produkcję spotów dla kancelarii prezydenta

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jorge
Adrianowi zróbcie spot jak się uczy
odpowiedź
User
TM
Zróbcie Adrianowi spoty jak się uczy...
odpowiedź
User
Gość54321
Ok.
odpowiedź