SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Żubrówka Czarna w dwóch nowych wariantach

Firma CEDC, właściciel marki Żubrówka, wprowadza na rynek dwa nowe warianty wódki leżakowanej - Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z dębu i Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z jesionu. Do sprzedaży trafią z końcem czerwca.

Article

Dwa nowe warianty powiększają portfolio Żubrówki Czarnej, subbrandu wprowadzonego w 2016 roku. Nowo wprowadzane smaki należą do segmentu super premium.

- Żubrówka Czarna od momentu wejścia na rynek w marcu 2016r. spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem konsumentów wódek z tzw. „górnej półki”, dzięki czemu jej sprzedaż ciągle rośnie. Kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju marki są innowacje produktowe - mówi Maciej Kwaśniewski, senior brand manager Żubrówki.

Nowości odznaczają się lekko słomkową barwą i wyrazistym zapachem.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych produktów wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach. Ponadto przygotowano aktywności PR, w prasie handlowej i mediach społecznościowych.

Dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej sprzedawane będą od końca czerwca w butelkach o pojemności 700ml.

 

Dołącz do dyskusji: Żubrówka Czarna w dwóch nowych wariantach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl