SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Zwierciadło” kończy 65 lat. Dochód ze sprzedaży e-prenumeraty – na Ukrainę

We wtorek, 5 kwietnia w sprzedaży ukaże się ukaże się jubileuszowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Pismo świętuje 65. rocznicę swego powstania. Na okładkę wydania trafiła Magdalena Cielecka, która świętuje swoje 50-te urodziny.

Article

Tematem miesiąca majowego wydania miesięcznika będzie „Szczęście w trudnych czasach – czy jest możliwe?”. Redakcja postanowiła, że cały dochód z e-prenumeraty w kwietniu zostanie przeznaczony na pomoc walczącej Ukrainie. - W tym numerze do współpracy zaprosiliśmy także ukraińskie artystki: Polinę Doroszenko i Maszę Foyę. Wykonały dla nas ilustracje do Tematu miesiąca oraz do wywiadu z Zofią Milską-Wrzosińską. W rubryce Sztuka pokazujemy dzieła wybitnej ukraińskiej malarki Marii Prymachenko, z ofiarnością ratowane z ostrzelanego przez Rosjan muzeum przez mieszkańców Iwankowa - mówi Joanna Olekszyk, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

W numerze ponadto m.in. Agata Passent pisze o książce „Czekając na człowieka. Dziennik ciąży i narodzin” czyli o opracowanych przez nią zapiskach Agnieszki Osieckiej, zaś Anda Rottenberg mówi, że dla której wojna jest największym złem.

Jubileuszowe „Zwierciadło” ukaże się w nakładzie 140 tys. egzemplarzy, w cenie 9,99 zł (mutacja podstawowa). Magazyn dostępny będzie również z dodatkami. Wydanie wsparte jest kampanią reklamową w prasie: tygodniku „Polityka”, miesięczniku „SENS”, portalu Onet.pl, zwierciadlo.pl, na FB i Instagramie Zwierciadła. Kampanię przygotował dział promocji wydawnictwa.

Z danych sprzedażowych opublikowanych przez PBC - Audyt ZKDP wynika, że miesięcznik „Zwierciadło”, z wynikiem 113 099 egzemplarzy, uzyskał 1. miejsce w sprzedaży pism luksusowych we wrześniu 2021 r..

Dołącz do dyskusji: „Zwierciadło” kończy 65 lat. Dochód ze sprzedaży e-prenumeraty – na Ukrainę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl