SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Życie Warszawy" będzie tygodnikiem?

Ważą się losy samodzielnego wydania "Życia Warszawy". Decyzje w tej sprawie zarząd Presspublici podejmie po sprzedaży przez Skarb Państwa PW Rzeczpospolita, mniejszościowego udziałowcy spółki wydającej dziennik.

Po załamaniu się rynku reklamowego w Warszawie zarząd Presspublici zastanawia się co dalej z "ŻW" wydawanym jako oddzielny tytuł oraz jako wkładka do "Rzeczpospolitej". - Oczywiście reklamy nie znikły całkowicie, ale zostały mocno ograniczone i to postawiło "ŻW" w trudnej sytuacji. Jako samodzielny tytuł nie dałoby ono rady się utrzymać - twierdzi wiceprezes spółki Paweł Bień. Przyznaje, że jest rozważanych kilka pomysłów dotyczących dziennika. - Jedna z nich zakłada stworzenie na bazie "ŻW" tygodnika, dlatego, że w piątki "ŻW" ma trzykrotnie wyższą sprzedaż niż w inne dni - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl wiceprezes.

Innym pomysłem jest likwidacja samodzielnego tytułu oraz pozostawienie wkładki do "Rz", a także internetowego wydania tego tytułu. - Strona internetowa "ŻW" rozwija się znakomicie. W ciągu roku ilość użytkowników się podwoiła - mówi Bień.

Wiceprezes nie chce jednak mówić o szczegółowych rozwiązaniach w oczekiwaniu na nowego udziałowcę spółki. Jednocześnie podkreśla, że nie zapadły jeszcze żadne decyzje dotyczące likwidacji "ŻW".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Życie Warszawy" będzie tygodnikiem?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl