SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Życie Warszawy" będzie tygodnikiem?

Ważą się losy samodzielnego wydania "Życia Warszawy". Decyzje w tejsprawie zarząd Presspublici podejmie po sprzedaży przez SkarbPaństwa PW Rzeczpospolita, mniejszościowego udziałowcy spółkiwydającej dziennik.

Po załamaniu się rynku reklamowego w Warszawie zarządPresspublici zastanawia się co dalej z "ŻW" wydawanym jakooddzielny tytuł oraz jako wkładka do "Rzeczpospolitej". -Oczywiście reklamy nie znikły całkowicie, ale zostały mocnoograniczone i to postawiło "ŻW" w trudnej sytuacji. Jakosamodzielny tytuł nie dałoby ono rady się utrzymać - twierdziwiceprezes spółki Paweł Bień. Przyznaje, że jestrozważanych kilka pomysłów dotyczących dziennika. - Jedna z nichzakłada stworzenie na bazie "ŻW" tygodnika, dlatego, że w piątki"ŻW" ma trzykrotnie wyższą sprzedaż niż w inne dni - mówi portalowiWirtualnemedia.pl wiceprezes.

Innym pomysłem jest likwidacja samodzielnego tytułu orazpozostawienie wkładki do "Rz", a także internetowego wydania tegotytułu. - Strona internetowa "ŻW" rozwija się znakomicie. W ciąguroku ilość użytkowników się podwoiła - mówi Bień.

Wiceprezes nie chce jednak mówić o szczegółowych rozwiązaniach woczekiwaniu na nowego udziałowcę spółki. Jednocześnie podkreśla, żenie zapadły jeszcze żadne decyzje dotyczące likwidacji "ŻW".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Życie Warszawy" będzie tygodnikiem?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl