SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żywiec Zdrój w nowej kampanii chwali się osiągnięciem neutralności plastikowej

Marka wody Żywiec Zdrój (Danone) rusza z kampanią wizerunkową informującą o powtórzeniu zobowiązania - zbiórki i przekazania do recyklingu równowartości całości plastiku wprowadzonego przez firmę na rynek w 2021 roku. To już drugi  rok z rzędu, kiedy firma osiąga neutralność plastikową.

Article

Żywiec Zdrój w 2018 roku na szczycie klimatycznym COP24 w Katowicach zadeklarował zapewnienie zbiórki i poddanie recyklingowi takiej samej ilości plastiku, jaką wprowadzi na rynek. Na początku ubiegłego roku firma ogłosiła realizację tego zobowiązania i zamknięcie obiegu tworzywa. Teraz dokonała tego ponownie, o czym informuje w nowej kampanii.

Żywiec Zdrój neutralny plastikowo

- Podczas trwającej obecnie  kampanii chcemy dotrzeć z tą informacją do jak największej liczby odbiorców, podkreślając jednocześnie, że ponowne wypełnienie naszej deklaracji nie byłoby możliwe również bez odpowiedzialnej  postawy konsumentów, którzy prawidłowo postępują ze zużytymi opakowaniami, wyrzucając je do żółtego kosza - mówi Klaudia Krawczyk, starszy kierownik marki Żywiec Zdrój.

O realizacji zobowiązania marki informują 15-sekundowe spoty emitowane w największych stacjach telewizyjnych oraz 15-, 6- oraz 2-sekundowe materiały w Internecie, w tym na kanale YouTube, platformach VOD oraz w mediach społecznościowych. Równolegle prowadzone będą działania z influencerami oraz shopper-marketingowe.

Za komunikację nowej kampanii odpowiadają – agencja VMLY&R (koncept, kreacja oraz działania w Internecie), Mediacom (planowanie i zakup mediów) oraz Tailor Made PR (komunikacja z mediami oraz współpraca z Influencerami).

Dołącz do dyskusji: Żywiec Zdrój w nowej kampanii chwali się osiągnięciem neutralności plastikowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Luka
Ciekawe JAK to robicie? Nadal uważam, że kupowanie wody w plastiku jest niezdrowe i złe dla środowiska. Lepiej pić wodę z kranu, ewentualnie filtrować i/lub gotować. Cząsteczki z plastiku przenikają do wody, soków itp. Cały ten plastikowy biznes stworzył GÓRY i WYSPY śmieci na całym świecie. Wcześniej śmieci z krajów "wysoko" rozwiniętych wypychano do biednych krajów, a te ładowały je do mórz i oceanów. Dzięki wielkie.
odpowiedź