Nie lada atrakcja czeka najmłodszych gości Portu Rumia CH Auchan. Szykujący się do swojej wielkiej gwiazdkowej podróży po świecie Mikołaj, zatrzyma się w niedzielę 15 grudnia w galerii handlowej, aby spotkać się z małymi wielbicielami teatru. Ten specjalny gość przygotował dla nich bowiem wyjątkowe świąteczne przedstawienie.
Ze swojego czerwonego worka na prezenty poczciwy brodacz wyciągnie bajkowe postaci i pełne przygód opowieści. Maluchy poznają między innymi historię pewnej bardzo niegrzecznej księżniczki. Wspólnie z Mikołajem widzowie postarają się nauczyć bohaterkę trzech magicznych słów kluczy, będących wyznacznikiem dobrego wychowania.
Z pomocy małych widzów Mikołaj skorzysta również przy okazji innych baśniowych postaci. Maluchy będą wspólnie rozwiązywać magiczne zagadki oraz brać czynny udział we wszelkich zabawach, organizowanych przez towarzyszki Mikołaja – Śnieżynki. Wspaniałe piosenki oraz rymowanki, których mali widzowie nauczą się w czasie spotkania z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Przedstawienie pt. „Bajki z worka Mikołaja” to kolejne spotkanie teatralne z cyklu „Niedziele jak z bajki”. Poprzez aktywne uczestniczenie w spektaklu oraz odgrywanie w nim ról mali widzowie nie tylko będą się wspaniale bawić, ale i wiele się nauczą.
"Bajki z worka Mikołaja" już 15 grudnia wprowadzą najmłodszych widzów w niepowtarzalną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Bezpłatne przedstawienia odbędą się w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Historia przedstawiona będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00.










