Od 1 września br. programy Cartoon Network i TCM będą sukcesywnie włączane do oferty telewizji kablowej w sieci Grupy Multimedia Polska. Pod koniec września kanały te powinno odbierać 475 tysiącom abonentów tej sieci kablowej. (więcej poniżej)
- Ogromnie się cieszę, że Cartoon Network i TCM będą teraz dostępne szerszej widowni w Polsce. Taką możliwość daje nam rozpoczęcie współpracy z Multimediami - to szybko rozwijająca się sieć telewizji kablowej o dużym potencjale - mówi Gordana Duspara Moriaty, dyrektor ds. handlowych, Europa Północna i Środkowo-Wschodnia.
Zasięg programów Cartoon Network i TCM dzięki włączeniu ich do sieci telewizji kablowej Grupy Multimedia Polska zwiększył się do około 2 mln gospodarstw domowych.
Według najnowszych badań Cartoon Network to najpopularniejszy program dla dzieci w Polsce i czwarty najchętniej oglądany przez dorosłych spośród programów dostępnych poprzez telewizję kablową/satelitarną. Do grona stałych widzów dołączą abonenci sieci Multimedia Polska, która swoim zasięgiem obejmuje 90 miast Polski.












